nuotr. Juodupės KC

Kovo 10 d. Juodupės kultūros centre vyko VII –asis  Rokiškio r. Juodupės gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus organizuotas respublikinis festivalis ,,Ei, mes esam talentingi! 2017‘‘. Festivalis buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalyje dalyvavo vaikai iš Ukmergės, Biržų, Kupiškio, Zarasų rajonų ir mūsų rajono: Obelių, Kamajų, Pandėlio, Rokiškio bei Juodupės.

Festivalio komisijos sprendimu buvo nominuoti  : solistas Pijus Gurskas bei Karolinos Rupkutės ir Mayos Olaraš duetas iš Biržų Papilio pagrindinės mokyklos ( mokytoja Vigilija Macienė); Solistės Radvilė Rublytė, Lina Bliudžiutė, Kamilė Maračinskaitė bei vokalinis duetas Aurelija ir Viktorija Kanapeckaitės iš Rokiškio r. Juodupės gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus (mokyt. Aurelija Karpovienė); Solistė Donata Girdvainytė ir vokalinis duetas Gabija ir Kristina Citavičiūtės iš Rokiškio r. Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro dainavimo studijos „Pandėlio balsiukai“  (mokyt. Vilma Likienė);  Instrumentalistų kategorijose nominuoti buvo Marius Kirilovas Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos  mokyklos mokinys (mokyt. Karolis Pratkus), Paulius Kolesnikovas iš Zarasų r. Dusetų meno mokyklos ( mokytojas Juozas Švedas) bei Rokiškio r. Kamajų gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus instrumentinis ansamblis (mokytojas Robertas Mičelis).

Talentingiausiu festivalio  dalyviu buvo pripažintas Rokiškio r. Juodupės gimnazijos vokalinis ansamblis ,,Grave‘‘.

Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti festivalio organizatorių pagamintomis dovanėlėmis- keramikinėmis švilpynėmis. Nominantai kartu su diplomu gavo po dovanų čekį, kuriuos įsteigė ir vaikams dovanojo rėmėjai: kavinė „Pupelė“ , picerija „Pipirini pizza“. Solistei Linai Bliudžiutei buvo įteiktas specialus LR Seimo nario Raimundo Martinėlio įsteigtas prizas. Talentingiausiam festivalio dalyviui originalų prizą- suvenyrą pagamino dailės mokytojas Sigitas Daščioras o saldžiu prizu apdovanojo Juodupės miestelio bendruomenė. Juodupės seniūnija festivalio organizatorius apdovanojo saldžiais prizais.

Sigito Daščioro nuotr.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Odinuke
Odinuke
2017 12 kovo 22:52

Juodupes gimnazijos direktore kas nors galetu pakonsultuot kaip reikia apsirengti,per Respublikini a, i scena lipti su odinem kelnem ir bliuske.. Tikrai negrazu..

Rekomenduojami video: