Devinti metai pavasarį miškią sodinantys
Devinti metai pavasarį miškią sodinantys "tvarkiečiai" baigia įvykdyti planą - pasodinti 50 tūkst. medelių. TT Rokiškio skyriaus nuotr.

Balandžio 28 d. vykusioje Nacionalinėje miško talkoje tradiciškai dalyvavo ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ Rokiškio skyrius.

18 talkininkų eglaitėmis ir juodalksniais apsodino 1,6 ha Juodupės girininkijos Apūniškio miško kirtavietę. Pasodinta 3,4 tūkst. eglaičių ir 600 juodalksnio sodinukų.  Devinti metai  mišką sodinantys „tvarkiečiai“  jau šiemet galėjo užbaigti suplanuotą misiją –  pasodinti 50 tūkst. medelių.

Beveik prieš dešimtmetį politikai buvo užsibrėžę planą – per 10 metų kiekvienam rajono gyventojui, ir dar „su avansu“, pasodinti po medelį.  „ Baigiame įvykdyti planą. Trūksta vos 700 vienetų iki suplanuotų 50 tūkst. medelių. Galėjome ir šiemet baigti, bet pasilikome kitiems metams“, – apie miško sodinimo tradiciją pasakojo skyriaus pirmininkas Egidijus Vilimas.

Anot jo, „tvarkiečių“ pasodinti medeliai seniai perkopė rajono gyventojų skaičių, nes žmonių kasmet mažėja. „Kai ši iniciatyva mūsų skyriuje gimė, tikėjausi, kad rajono žmonių daugės ir per dešimtmetį pasieks 50 tūkst. Todėl ir buvome suplanavę tokį medžių skaičių. Bet žmonių mažėja, tad greitai kiekvienam gyventojui oš po pora mūsų pasodintų medelių“, – talkų vaisius su rajono demografija sugretino  E.Vilimas.

anykščių

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Draugas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Draugas
Draugas

Labai graži tradicija.