Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Į „Gimtąjį…“ pagalbos kreipėsi rajono vieno miestelio gyventojai. Problema opi: kaip priversti savininką rūpintis savo turtu? Mat žmogaus neūkiškumas nemenkai kainuoja kaimynams. Juristai teigia, kad savininką priversti šildyti savo butą, pjauti žolę daugiabučio kieme gali tik teismas…

Nei malkų, nei pinigų

Rajono nedidelio daugiabučio gyventojai pasakojo, kad nė priešui nelinkėtų tokio kaimyno, kokį jie turi. Kaimynas, pašnekovų teigimu, nusprendė investuoti į nekilnojamąjį turtą: rajono miesteliuose už grašius prisipirko butų ir, matyt, laukia, kada galės juos pelningai parduoti. Tačiau tuštėjančiuose rajono kaimuose ir miesteliuose parduoti butus pelningai – sudėtingas uždavinys. Taigi ir laukia žmogus, kol tikrove vėl taps garsioji frazė „butai brangs“.
Tačiau nekilnojamasis turtas, kaip ir kita investicija, reikalauja priežiūros, o investuoti į savo turtą, pasak kaimynų, išdidus savininkas nesiruošia. Investicijos – menkos, tačiau ir jomis rūpintis reikia. Šildymo sezono pradžios belaukdami, daugiabučio gyventojai remontavo krosnį. Toks remontas – būtinybė, jei nenori gaisro. Kaimyno indėlio į šį reikalą – jokio. Jis net malkomis butui šildyti nepasirūpino.

Daugiau – šeštadienio GR

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
violets
violets
2016 29 spalio 10:32

Užjaučiu kaimynus jei neprižiurės butu tai tada ju tikrai neparduos

Rekomenduojami video: