Tokia bendra popietė – pirmoji: (kairėje) Eglė Glemžienė, Jolanta Karalienė, Regina Medikienė ir (pirmoji dešinėje) – Danguolė Balužienė. V. Bičiūnaitės nuotr.

Apie advento ir Kūčių stalo prasmę, vertybių puoselėjimą ir perdavimą vaikams kalbėjo tikybos mokytoja Eglė Glemžienė. Buvo skaitomas Dievo žodis, mokomasi giesmių, dalinamasi kalėdaičiu, kuriami šventiniai atvirukai.

Kai kurios mamos pačios atsinešė žuvies patiekalų, žagarėlių, kitų saldumynų. „Buvo tokių, kurias teko drąsinti ir prikalbinti, kad dalyvautų popietėje“, – atviravo seniūnijos socialinė darbuotoja Regina Medikienė. Ji ir kitos popietės organizatorės – Vaikų dienos centro darbuotoja Jolanta Karalienė, socialinė darbuotoja Danguolė Balužienė – džiaugėsi dviem dalykais: gausiai susirinkusiais popietės dalyviais ir rėmėju, kuris parūpino duonos ir kūčiukų.

Tokia popietė pirmoji, tačiau dar prieš tai R. Medikienė, D. Balužienė kartu su seniūnu Romualdu Varaniumi ir parapijos klebonu Albertu Kasperavičiumi aplankė šešias gausiausias šeimas, joms dovanojo kalėdaičių ir duonos, o vaikus pamalonino saldumynais. Seniūnas šeimoms linkėjo santarvės ir sutarimo.

Šių veiklų organizatoriai įsitikinę, kad svarbiausias dalykas – bendrystė.

Advento ir šv. Kalėdų prasmę priminė tikybos mokytoja Eglė Glemžienė. V. Bičiūnaitės nuotr.

Liv52 treatment was found to cost fluoxetine drug have protective effects on the..
bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie