Šokio judesiais nuvijo net lietų

Liepos 4 d. pavakarę rokiškėnai nepabūgo lietingo oro ir atskubėjo kiek į neįprastą renginį. Šalia kavinės „Pupelė“ gyventojai stebėjo šokio performansus, kuriuos atliko jaunieji šokėjai Valerija Gneuševa, Miglė Praniauskaitė ir Paulius Prievelis.

597
0

Šiuo šokiu Rokiškyje prasidėjo šiuolaikinio meno festivalis „Startas“. Liepos 4 – 8 dienomis įvairiausiose Rokiškio vietose rokiškėnai ir miesto svečiai turės progą nemokamai pamatyti šiuolaikinių menininkų iš viso pasaulio pasirodymus.
Dieną prakiuręs dangus šokėjams jaukė visus planus, tačiau pasirodymo metu permainingas oras trumpam nuslinko į šalį. Tuo pasinaudoję šokėjai dovanojo rokiškėnams nuoširdų pasirodymą – šokį po atviru dangumi. Pasigrožėti grakščiais judesiais ir pasiklausyti šiuolaikinės muzikos atėjo nemažai kultūros mylėtojų.
M. Praniauskaitė ir P. Prievelis gyventojams dovanojo šokio eskizą „Kompaundas‘20“, o jų jaunoji kolegė V. Gneuševa pademonstravo trumpą šokio spektaklį „Mrs. Goody‘10“. Šiuolaikiniai šokio judesiai abejingų nepaliko. Pasirodymus vainikavo garsūs plojimai.
Po įspūdingo šokio Rokiškio kultūros centro vadovė Irena Matelienė ir festivalio kuratorė Birutė Bagdonienė apdovanojo šokėjus ne tik šiltais žodžiais, bet ir padėkomis bei gėlėmis.
Tą vakarą renginys šokiu nesibaigė. Neskubantys namo galėjo žiūrėti eksperimentinius animacinius filmus. O vizualiųjų menų mėgėjai buvo kviečiami į barą pubą „Gnomas“ pasiklausyti ir pamatyti elektroninės ir techno muzikos performansą.
Šiuolaikinio meno festivalis „Startas“ yra suskirstytas į dvi dalis – pirmoji vyks liepos 4 – 8 dienomis antroji – rugsėjo 21 – 23 dienomis.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus