Svetlanos Šerepkienės nuotr.

Spalio 27-osios vakare Kazliškyje karaliavo Helovino nuotaikos. Kol kultūros centre jaunimas žiūrėjo siaubo filmą, lauke buvo renkami įdomiausi kazliškėnų ir svečių sunešti iš moliūgų išskaptuoti žibintai. „Tokią šventę organizavome jau pernai. Šįmet buvo kur kas sunkiau išrinkti įdomiausius moliūgus, autoriai norėjo padaryti įspūdį“, – sakė viena iš Helovino organizatorių, Kazliškio seniūnijos vyresnioji specialistė kultūrai Svetlana Šerepkienė. Juokingiausiu nominuotas Alės Kučinskienės žibintas, simpatiškiausiu – Alekso Ragelio, kūrybiškiausiu – Ingridos Skeberdienės, mieliausiu – Donatos Mackutės, kraupiausiu – Daivos Čiučelienės. Gražiausiu pripažintas taip pat D. Čiučelienės žibintas, tačiau prie jo plušėjo ir Pandėlio gimnazijos Kazliškio skyriaus 4 klasės mokiniai.

Iš moliūgų išskobti žibintai išdėlioti įvairiose vietose: prie kelio ženklo į Kazliškį, prie parduotuvės, seniūnijos, buvusios „Šilo“ mokyklos… Vakarais ir naktimis jie švies iki lapkričio 1 d. Pakeisti juose įstatytas žvakeles tenka kas vakarą, tai užtrunka apie pusantros valandos. Tuo rūpinasi trys vietinės merginos – Diana Kavoliūnaitė, Donata Kučinskaitė ir Arijanda Šerepkaitė.

S. Šerepkienė prasitarė, kad kitąmet į šventę žadama kviestis ir kitas bendruomenes, tad jos gali planuotis auginti moliūgus. Panašu, jog didesnis dalyvių skaičius neįneš sumaišties, nes šį renginį organizuoja ne tik kultūros centras, bet nemažas būrys aktyvių kazliškėnų: Kazliškio moterų užimtumo, jaunimo užimtumo, kooperacijos ir verslo centrai, kaimo bendruomenė.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie