blank
Suvainiškio bendruomenės archyvo nuotr.

Vasario 16-osios išvakarėse suvainiškiečiai ir svečiai Suvainiškio bendruomenės namuose kartu su Valstybės atkūrimo diena paminėjo ir moterų klubo „Sanpaulija“ įkūrimo dešimtmetį. Šventinio renginio motyvas – „Meilei reikia tavo vardo“.

Renginio meninę programą parengė klubo narė Virginija Konstanblackienė. Vienas „Sanpaulijos“ klubo sumanytojų Raimundas Nagelė priminė istoriją, kaip klubas buvo įkurtas. Klubo prezidentė Vita Gasparavičienė sakė, jog jo narės ne tik labai aktyvios, bet ir meniškų sielų, išradingos ir kūrybingos. Buvo teikiamos nominacijos už artistiškumą, „Spanguolinės“ puoselėjimą, menines programas, ekskursijų organizavimą, floristines idėjas. Klubą jubiliejinio gimtadienio proga pasveikino Pandėlio seniūnas Algirdas Kulys, Čedasų ir Lailūnų kaimo bendruomenės, buvęs seniūnas Romualdas Varanius. Suvainiškio vyrai su klubo krikštatėviu  Valdžiu Vaičėnu pateikė nemažai linksmų siurprizų.

Vasario 16 d. Rokiškio kultūros centre suvainiškėnai palaikė ir pasveikino mero padėka apdovanotą Suvainiškio bendruomenės pirmininką Darių Gurklį.

blank

Regina Šimėnienė

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments