Šventiniai fejerverkai.
Šventiniai fejerverkai.

Šeštadienio vakarą Nepriklausomybės aikštėje – masiškiausias renginys. Koncertą pradėjo folkloro grupė iš Rusijos Sankt Peterburgo “Otava Yo“, vyresnio amžiaus žmonėms priminusi jaunystėje girdėtas rusiškas “častuškas”, su humoru apdainuojančias, atskleidžiančias rusų gyvenimą, istoriją.

Po jų koncertavo dar viena grupė iš Rusijos sostinės Maskvos “Tsvetochnyui 15“. “Su spalvingais chalatais, nesišukavę ir primenantys ligonius”, – tokia buvo pirmoji klausytojų reakcija.

Ilgą šio ansamblio pasirodymą kai kurie šventės dalyviai pavadino kančia, kurią reikia iškentėti, norint sulaukti atgaivos – vokalinės grupės „El Fuego“ puikaus dainavimo. Atlikėjai dovanojo daug dainų, primindami, kad kai kurias sukurti įkvėpė įspūdinga Rokiškio aura.  Mat dainininkas  Paulius Bagdanavičius dažnas svečias mūsų mieste: jo žmona Lina Gasparavičiūtė kilusi iš Rokiškio.

Po fejerverkų koncertavo svečiai iš Latvijos Rygos „Omerta“. Paskutinieji šeštadienio koncerte – Lietuvos metalo grupė „Chasing the Rise“. Muzikantai daugiau nei pusvalandį ruošėsi pasirodymui, derino instrumentus, kol aikštėje liko labai mažai klausytojų, tik ištikimiausi roko muzikos gerbėjai.

Rokiškėnų ir miesto svečių nuomonės apie šeštadienio renginius labai skirtingos. Vieni vertina teigiamai, giria už naujovių paieškas, negirdėtų ansamblių atradimą. Kiti vadina visiška nesąmone, nesuvokimu, kokių renginių ir muzikinių koncertų  reikia gimtadienį švenčiantiems rokiškėnams.

Kviečiame dalintis mintimis, išsakyti nuomonę.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
15 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Satras
Satras
2016 27 rugsėjo 4:37

džiaugiuosi už paieškas, už metalą, už “ligonius”. Kitą kartą reiktų kelią į Kauno gatvės sceną kaip nors pažymėt, nes mažai kas ją žinojo. Džiaugiuosi už pigios muzikos gerbėju džiaugsmą, už lėktuvus. Pradžia nebloga. Lauksim kitų metų šventės!

Jaunas zmogus
Jaunas zmogus
2016 26 rugsėjo 23:28

Vienintelis geras dalykas gimtadienyje – fejerverkai. Jie buvo nerealus. Uz tai aciu. Bet daugiau jaunimui absoliuciai nieko nebuvo. Nei muzikos grupes, nei sokiu. Per miesteliu gimtadienius daug geriau pasilinksminam nei dabar. Net ir tuos pacius fejerverkus teko stebeti per balkona, nes i aikste nebuvo verta eiti. Namuose buvo smagiau.

Aldona
Aldona
2016 26 rugsėjo 21:55

Jei butu koks Andrius Mamontovas, tai visi is aplinkiniu kaimu butu atsliauze, bet kur gi, rokiskio savivaldybe ir kiti tik kazkokius kineskopus ant pentagono perka ir naujas karietas valdininkams.

Kulnas
Kulnas
2016 26 rugsėjo 12:42

Rusų grupės tikrai buvo šaunios. Įdomu ar yra duomenų, kiek per jų pasirodymą nukentėjusių “megztų barečių” ir kitų užzombintų pseudo patriotų ? Ko gero ne vieną ištiko anafilaksinis šokas ar kiti negalavimai.

Rokiškėnė
Rokiškėnė
2016 26 rugsėjo 12:42

Gavom tai ko esam verti: čestuškos – ryškiai raudonam mūsų kraštui; ligonių koncertas irgi mums labai artimas ( nebūtų skelbta, kad atlikėjai iš Maskvos, pagalvotum, kad iš savos psichinės kelis ligonius scenon įgrūdo). Atvirai pasakius man nepatiko niekas iš to ką mačiau( išskyrus gerą orą ir fejerverkus). Mugė buvo kaip niekad skurdi, o jau kainos…. baisu, 100g chalvos 3 eurai, na bet tiek jau to, niekas pirkt nevertė. . Nepatiko, kad seniūnijų kiemeliai buvo atskirti Eini ir jautiesi, kad jei jau užėjai, tai tikiesi kokių vaišių už dyka gauti. Anksčiau viskas būdavo bendrai ( prekybininkai, kiemeliai) čia prekiaujama, čia dainuojama…… Skaityti daugiau »

Buvau
Buvau
2016 26 rugsėjo 9:10

Tiktai jautėsi kad mieste buvo šventė, o sceną iš Kauno gatvės, tai geriau arčiau dvaro, čia ateičiai. Nes daug kas net nežinojo, kad ji išviso buvo.

gfd
gfd
2016 26 rugsėjo 0:50

na sventeje viskas buvo labai ismetyta ir teoriskai tai yra geras dalykas, bet praktiskai nelabai. Dideliame mieste primecius visur visokiausiu erdviu visada sulauksi publikos, bet cia rokiskis, tai nera labai didelis miestas ir tas erdviu ismetymas nelabai tinka, manau viska labiau reikejo sucentruoti, na cia tokia mano nuomone. Koncerte labiausiai patiko sankt peterburgo folkloro grupe, pats tokios muzikos neklausau, bet tikrai patiko. Na ir fejerverku tokiu ispudingu nesitikejau. Rokiskis tikrai perspjove mano nusistatyta galvoje kartele. Apibendrintai tai labai super suplanuota svente. Buvo klasikiniu automobiliu, gatves pardaveju, gyvunu, vaiku atrakcijonu, koncertai ir galingi fejerverkai. O cia net ne jubiliejus, cia tik… Skaityti daugiau »

Patriotas
Patriotas
2016 25 rugsėjo 17:24

Na pradedant nuo Penktadienio eisenos ideja pati man patiko tačiau akivaizdžiai daug kas nepasiruošė. Buvo sportininkai su geltonomis striukėmis buvo darželis su žaliom skarelėm buvo kūno kultūros su raudonais švarkais dar kažkas su kiškučiais visa kita pilka masė. Kitamet galima tęsti bet labiau skirti dėmesio grupėms su sava atributika. Ir jas leisti žigiuoti priekyje o pilką masę palikti galiorkoj kaip sakoma. Apie kinus nekomentuosiu nes jei yra šventė miesto prie ko ta kad ir minimali ,bet vistik RINKLIAVA? Spektaliai savo ratą žmonių pritraukė ,ačiū AB sūriui už šventę vaikams ,džiugu kad susirinko nemažai prekybininkų buvo galima daug ko rasti (mugėje).… Skaityti daugiau »

ooooop
ooooop
2016 25 rugsėjo 16:43

folkloro grupė iš Rusijos Sankt Peterburgo super, super , super……

vidabu
2016 25 rugsėjo 11:32

Gyventojui, Juk taip ir buvo atskirta. Jauni(18-30), kurie turi mažų vaikų ėjo į dvarą, vaikams gerai, o tėvams reikėjo tą sceną iš Kauno g 4, atkelti ten. O kiek buvo jaunimo, ten kur Kauno g.4? Aikštėje buvo daugiau pensininkai ir visi kiti.

Gyventojas
Gyventojas
2016 25 rugsėjo 10:51

Turim labai skirtingus žmones, sunku įtikti visiems, bet galėčiau išskirti tris žmonių grupes: vaikai (iki 18 metų), jauni žmonės (18-30 metų) ir vyresni žmonės (nuo 40 metų), tiem kam 30-40 metų sunku būtų priskirti kam nors, nes jiems greičiausiai su jaunais žmonėm bus neįdomu, o su vyresniais taip pat, tai jau patys pasirinktų kas labiau patinka. Kaip vaikus užimti šventės metu nežinau, galbūt filmai ar filmukai, kokie nors žaidimai..jauniems žmonėms reikia atskiros šventės, galbūt atskiros scenos su į jaunimą labiau orientuotais atlikėjais, vyresniems, manau, patiktų tokie atlikėjai kaip vakar buvo. Svarbiausias dalykas atskirti jaunimą nuo vyresnių žmonių, nes mūsų kultūros… Skaityti daugiau »

vidabu
2016 25 rugsėjo 9:10

Ta scena, kur Kauno g. 4, tai taip ”numesta” nuošaly, kur žiūrovų labai mažai buvo. Ten viskas vėlavo. Man gaila atlikėjų, kurie pradžioje tik kelioms moterėlėms dainavo. O jei bent tuos visus turgelius iki pat tos scenos būtumėt įrengę, tada ir žiūrovų būtų buvę. Arba iš vis ten atskirai scenos nereikėjo, visi būt tilpę į vieną ir išlaidų mažiau, arba prie dvaro ta scena galėjo būti. Pasirinkimo buvo visiems pagal savo skonį, bet iki galo neapgalvota.

Obelietis
Obelietis
2016 25 rugsėjo 8:32

Sutinku, reikia ieškoti kažko naujo, tačiau Elfuego pasirodymas, kai ant scenos stovi tik vieną Dalia Zibolienė visiškas apsurdas. Manau tai pasityčiojimas iš publikos kai leidžiama fonograma. Vyrai ne ištraukia netgi valandos koncerto. Už ką jiems reikia mokėti pinigus, galima ir piratinį kompaktą paleisti.

Inesa.
Inesa.
2016 25 rugsėjo 0:13

Svente puiki. Ir nesvarbu, kad ne visas koncertas buvo idomus,taip ir negali buti.As suprantu kad skirtu sventem pinigu ne pakaks pasamditi gerem atlikejam. Nu kaip iviko taip iviko.kap sako rusai: na osibkah ucatsia.Gal kitamet bus idomiou.

Eleonora
Eleonora
2016 24 rugsėjo 23:16

Niekada visiems neįtiksi, bet aš už paieškas.

Rekomenduojami video: