Egidijus Lapinskas (kairėje) rajono policijos ir jos vadovo Eugenijaus Šopio darbą įvertino gerai. A. Minkevičienės nuotr.

Pagal Rokiškio policijos komisariato veiklos ataskaitą, pernai mūsų rajone gyventi buvo saugiau nei užpernai. Ataskaitos pristatyme, kuriame dalyvavo teisėsaugos institucijų, savivaldybės, seniūnijų ir policijos partnerių vadovai, mūsų angelų sargų darbas įvertintas teigiamai. „Rokiškio rajono policijos pareigūnai, įvertinant visas aplinkybes, policijos reformą, dirbo gerai“, – sakė į rezultatų aptarimą atvykęs ir bendras saugumo Panevėžio apskrityje tendencijas reziumavęs apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininkas Egidijus Lapinskas. Pareigūnai nei jam, nei rajono policijos viršininkui klausimų ar pageidavimų neturėjo.

Padėkos – žodžiais ir duona

Rezultatų aptarimas vyko labiau šventinėje nei darbinėje atmosferoje. Rajono vicemeras Egidijus Vilimas, seniūnų vardu kalbėjusi Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė, Panevėžio apskrities šaulių 5-osios rinktinės Rokiškio šaulių 9-osios jaunųjų šaulių kuopos vadas Algis Veikšys, Seimo narys Raimundas Martinėlis ir buvęs ilgametis rajono ūkininkų vadovas Vytautas Šlikas, kaip įprasta į posėdį atvykęs ne tuščiomis, o su duona, vardijo policijos nuveiktus gerus darbus ir pastangas, dėkojo už darnų bendradarbiavimą. Pasak vicemero, dalyvaujančio pastaruoju metu vykstančiuose seniūnų ataskaitiniuose susirinkimuose, į kuriuos gausiai susirenka gyventojai, iš šių nė karto negirdėjo priekaištų dėl policijos neveiklumo.

Plačiau skaitykite šeštadienio „Gimtajame…“

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie