Studijos „Pandėlio balsiukai“ dainininkės (iš kairės) Kristina Citavičiūtė, Gabija Citavičiūtė, Donata Girdvainytė, Gabrielė Tokarevaitė. Vilmos Likienės nuotr.

Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro dainavimo studijos „Pandėlio balsiukai“ dainininkės Gabija Citavičiūtė, Kristina Citavičiūtė, Gabrielė Tokarevaitė ir Donata Girdvainytė (mokytoja Vilma Likienė) balandžio 1 d. dalyvavo tarptautiniame vokalo konkurse „Tonis, pustonis 2017“, vykusiame Latvijoje, Kandava mieste.

Dalyvius vertino neįprastai gausi tarptautinė vertinimo komisija: Jolanta Lerke, Vita Balcunaite, Arturs Reiniks, Janis Radzinš, Miks Dukurs, Tanja Thaler Vacija, Barbara Rose Prchalova (Anglija), Gonzalo Sevilla Herrera (Ispanija), Ekaterine Bekauri (Gruzija), Nerdine Benchiha (Prancūzija).

Visos pandėlietės dainininkės neliko nepastebėtos. G. Citavičiūtė, K. Citavičiūtė ir G. Tokarevaitė pelnė garbingus pripažinimo diplomus, o solistė D. Girdvainytė savo amžiaus kategorijoje užėmė antrąją vietą.

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
DĖKINGA Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
DĖKINGA
DĖKINGA

Atsiprašau, Daivos Kundelienės merginos dalyvavo ,,Muzikos talentų lyga 2017″.

DĖKINGA
DĖKINGA

SVEIKINAME ,,Pandelio balsiukus“, sekmės ir toliau jauniesiems talentams augti ir tobulėti :), taip pat vadovei energijos ir sveikatos. Be to kiek žinome šiame konkurse dalyvavo ir dar iš mūsų rajono dalyvių, kurias ruošė gerbiama vadovė Daiva Kundelienė iš Obelių m., kurios merginos taip pat gavo nominančių diplomus. Dėkojame šioms vadovėms, kad myli savo darbą, kad ruošia vaikus ir siekia!