Džiaugsmo akimirka: (iš kairės priekyje) Greta Čiučelytė, Austėja Greviškytė, Smiltė Žiobaitė, Augustė Gabriūnaitė. Antroje eilėje Gabija Citavičiūtė. Vilmos Likienės nuotr.

„Pandėlio balsiukų“ vadovė Vilma Likienė sako, jog jų įvertinimas konkurse „Muzikos talentų lyga“, vykusiame Vilniuje balandžio 5–8 dienomis, ko gero, yra aukščiausias pasiekimų taškas. Mat konkurse  dalyvavo dainininkai iš 13-os pasaulio šalių, o norint į jį patekti V. Likienės „balsiukams“ teko pereiti ne vieną aršią atranką.

Trečiąjį tarptautinį vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų konkursą „Muzikos talentų lyga 2017“ organizavo VšĮ „Ars festa“ ir jos vadovė Asta Bagdonavičienė.

Pasak V. Likienės, patekti į šį konkursą nebuvo paprasta – vyko respublikinis atrankų turas penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos patalpose per tris konkursines dienas savo talentus pademonstravo per 1500 jaunųjų atlikėjų iš 13 pasaulio šalių. Konkurso dalyvius vertino tarptautinė profesionalų komisija.

Sėkmė jau ne pirmą kartą lydėjo Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro dainavimo studijos „Pandėlio balsiukai“ dainininkes. Solistė Gabija Citavičiūtė įvertinta antrosios vietos laureatės diplomu, medaliu ir taure, solistė Gabrielė Tokarevaitė tapo  trečiosios vietos laureate, mergaičių duetas Gabija ir Kristina Citavičiūtės pelnė diplomančių vardą.

Geriausieji buvo pakviesti į laureatų koncertą, kurį filmavo LRT televizija. Tarp jų pateko ir „Pandėlio balsiukų“ solistė Gabija Citavičiūtė, o jos pasirodymo nuotaikingą šou sukūrė šios studijos jauniausios (septynmetės) dainininkės Greta Čiučelytė, Augustė Gabriūnaitė, Austėja Greviškytė ir Smiltė Žiobaitė. Jos atliko Lauros Remeikienės dainą „Neklaužados lėlytės“.

Vadovė V. Likienė sakė, jog planuojami keturi  TV koncertai, kuriuos ves Mantas Žmuidinavičius ir Eglė Jurgaitytė. Koncertai bus transliuojami kiekvieną savaitgalį nuo Velykų sekmadienio iki Motinos dienos per LRT kultūros kanalą.

Internautai po šio konkurso komentaruose rašė, kad tai „aukščiausio lygio renginys“. Tai irgi viena priežasčių, kodėl V. Likienė didžiuojasi savo dainininkais. Balandį „Pandėlio balsiukai“ švęs 25-ąjį gimtadienį.

 

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
DĖKINGA Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
DĖKINGA
DĖKINGA

SVEIKINAME ,,Pandelio balsiukus“, sekmės ir toliau jauniesiems talentams augti ir tobulėti :), taip pat vadovei energijos ir sveikatos. Be to kiek žinome šiame konkurse dalyvavo ir dar iš mūsų rajono dalyvių, kurias ruošė gerbiama vadovė Daiva Kundelienė iš Obelių m., kurios merginos taip pat gavo nominančių diplomus. Dėkojame šioms vadovėms, kad myli savo darbą, kad ruošia vaikus ir siekia!