Obelių seniūnas Eugenijus Narkūnas. N.Byčkovskio nuotr.
Obelių seniūnas Eugenijus Narkūnas. N.Byčkovskio nuotr.

Netoli spirito varyklos, Obelių priemiestyje, gyvenantys obeliečiai kreipėsi į redakciją. „Negalime išeiti į kiemą, fekalijų kvapas nuo spirito varyklos sklinda ir dieną, ir naktį. Mūsų svečiai klausia, gal kas tualetus valo“, – kalbėjo moteris ir prašė redakcijos pagalbos.

Aišku, ne per dieną, bet situacija turėtų keistis

Obelių seniūnas Eugenijus Narkūnas pastebėjo, kad visuose Obeliuose tas kvapas pastaruoju metu tik aštrėja. Tiesa, jo žodžiais, tai ne fekalijų, o bioatliekų kvapas, panašus į tokį, kuris Rokiškyje kartais dvelkdavo nuo sūrinės. „Į mane ne vienas žmogus dėl to kreipėsi, ir mes, seniūnija, jau parašėme raštą Obelių spirito varyklai. Direktorius su tuo, ką parašėme, sutiko. Jis irgi kreipsis į „Vilniaus degtinę“ (Obelių spirito varykla – „Vilniaus degtinės“ filialas – aut. past.), žadėjo imtis priemonių situacijai ištaisyti. Aišku, ne per dieną, bet situacija turėtų keistis“, – sakė E. Narkūnas.

O ką darysim? Imsimės priemonių

„Pirmiausia kvapas yra kaip ir daugelyje vietų, kur saugomas šalutinis produktas. Jis turi sieros vandenilio, kuris, padidėjus temperatūrai, ir skleidžia tą kvapą. O ką darysim? Imsimės priemonių. Šiuolaikinės technologijos tai leidžia. Žinoma, teks patirti išlaidų, kad sumažintume iki minimumo šitą kvapą“, – sakė Obelių spirito varyklos direktorius Povilas Stumbrys.

 

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Znaika Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Znaika
Znaika

Palaukim atveš pabėgėlių dar ne taip dvoks.