S. Dariaus ir S. Girėno gatvės asfaltas suskilo, formuojasi plyšiai, o viršutinis asfaltbetonio sluoksnis slenka žemyn žiedinės sankryžos link. E. Lažauskienės nuotr.
S. Dariaus ir S. Girėno gatvės asfaltas suskilo, formuojasi plyšiai, o viršutinis asfaltbetonio sluoksnis slenka žemyn žiedinės sankryžos link. E. Lažauskienės nuotr.

Vos prieš kelerius metus rekonstruotoje Obelių gatvėje jau kilo problemų: asfaltas suskilo, jo plyšiai didėja žaibišku greičiu, o viršutinis sluoksnis slenka žiedinės sankryžos link. Kelininkai žada kviesti komisiją.

Formuojasi kliūtys
Obelių gyventojai pastebėjo, jog šalia žiedinės sankryžos S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje skilo asfalto danga. Iš pradžių skilimas buvo menkas, tačiau atšilus orams jis didėja žaibiškai, o viršutinis asfalto sluoksnis jau ėmė slinkti žiedinės sankryžos link. „Kelio plyšys atsirado senokai, tačiau pastaruoju metu jis sparčiai didėja. Leidžiantis nuo kalnelio automobilį reikia pristabdyti ne prieš žiedą, o prieš šią kliūtį. Daug metų laukėme kelio remonto ir nė negalvojome, kad investavę milijonines lėšas netrukus susidursime su problemomis“, – sakė miesto gyventoja Erika Lažauskienė.
Obelietės nuomone, gatvę reikia kuo greičiau remontuoti, kad vėliau kelininkai nesakytų, jog kalčiausi vairuotojai, kurie, matydami skylančią dangą, toliau važiavo ir taip gilino plyšį.
Problemą sakė pastebėjęs ir Obelių seniūnas Eugenijus Narkūnas, tačiau kol kas niekur nesikreipęs. „Pagrindinis projekto rangovas – AB „Panevėžio keliai“ penkerius metus privalo taisyti broką, šis laikas dar nesibaigęs, kelininkai turės viską sutvarkyti“, – mano seniūnijos vadovas.

Daugiau “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jurgita Narkevičienė
Administratorius
2016 26 gegužės 9:00

Ko gero, darbo brokas – eilinis, deja

Juozas
Juozas
2016 24 gegužės 19:07

Geras seniūnas jeigu matė ir niekur nesikreipė :). Šaunuolis.

Www
Www
2016 24 gegužės 8:23

statyk koki nori kelia, jis vistiek neatlaikys. Ne viena fura nevaziuoja leistinu svoriu, visada bent trecdaliu daugiau krauta.

Wilt
Wilt
2016 24 gegužės 7:51

Paprasciausia beda yra tame kad padarytas pagrindas yra silpnas bei nepritaikitas sunkesvorems masinoms kelininkai sulopys o poto vel tai atsiras

Jolanta Urbonienė
Administratorius
2016 23 gegužės 21:25

kaltos fūros.

Smalsutis
2016 23 gegužės 17:14

Svarbu išpustyti pinigai.

Saulius
Saulius
2016 23 gegužės 16:49

Nu ką, pasirodė kaip gerai pinigus išplovė.

Rekomenduojami video: