Pandėlio kultūros centre šventinę nuotaiką kūrė muzikinis spektaklis ,,Pelenė“. Vilmos Bičiūnaitės nuotr.

Pirmadienį, antrąją Kalėdų dieną, Pandėlio kultūros centre šventinę nuotaiką kūrė muzikinis spektaklis ,,Pelenė“, kurį režisavo Neringa Danienė. Salėje telpa tik 170 žiūrovų, norinčiųjų pamatyti spektaklį buvo kelis kartus daugiau, todėl atlikėjai padovanojo publikai net keturis pasirodymus. Žmonės suvažiavo ir iš mūsų rajono miestelių, ir iš Utenos, Biržų rajonų. Žiūrovai už nuostabią šventę besišypsodami, atsistoję plojimais ir gėlėmis dėkojo aktoriams, dainininkams, šokėjams, kurių scenoje buvo daugiau nei septyniasdešimt.

Pagrindinius Pelenės ir Princo vaidmenis atliko pandėliškiai – gimnazistė Deimantė Sadauskaitė ir pedagogas Robertas Ruželė. Skambiais balsais ir aktoriniu meistriškumu džiugino Pandėlio UDC dainavimo studijos (vad. V. Likienė) ir teatro studijos (vad. S. Babickienė) mokiniai. Pandėlyje stiprūs dainininkai, bet trūksta šokėjų, todėl pasirodymas pastiprintas Rokiškio choreografijos šokių studijos ,,Fiesta“ (vad. R. Bielovienė), gatvės šokių studijos ,,Lets‘ dance“ (vad. E. Šeršniovas), sportinių šokių klubo ,,Vakaris“ (vad. I. Bubnova) pasirodymais. Padėjo ir daugiau rokiškėnų: muzikinio spektaklio choreografiją kūrė Šarūnė Kirstukaitė, dalyvavo Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos vokalinis ansamblis ,,Bella Fa“ (vad. R. Šakalienė). Džiugina tai, kad scenoje pasirodė ir kai kurių kolektyvų vadovai, Pandėlio pradinės mokyklos pedagogai, privatūs asmenys.

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
gerbėjaJūratė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
gerbėja
gerbėja

puikus pasirodymas ,ačiū režisierei Neringai ir atlikėjams

Ačiū už gražiausią kalėdinę dovaną. Jūs nuostabūs!