„Didžiojo Getsbio“ vakaras. Kultūros centro archyvo nuotr.

Ar šventė pateisino pačių rengėjų, t. y. Rokiškio kultūros centro, lūkesčius? Tokį klausimą uždavėme laikinai direktorės pareigas einančiai Aušrai Gudgalienei.  „Gruodžio 31-oji buvo darbo diena, todėl galvojome, kaip „pagauti“ praeivius, kurie į miesto centrą nuo 14 iki 17 val. užsuks apsipirkti ar sutvarkyti reikalų. Jie nebūtinai turėjo šokti ar vaidinti, stengėmės juos įtraukti į gyvą bendravimą, todėl dalinome sveikinimus, apie porą valandų su praeiviais bendravo Kalėdų Senelis, į lauko žaidimus įsitraukė vaikai, šeimos“, – sakė pašnekovė.

Pasak vadovės, lūkesčius patenkino vakariniame renginyje dalyvavusių žmonių skaičius, o minėto rekordo nė nesiekta… „Mes net nebuvome susisiekę su Lietuvos rekordus fiksuojančia agentūra“, – komentavo A. Gudgalienė. Pasirodo, kvietimas ateiti apsirengus Kalėdų Senelio rūbais tebuvo simbolinis gestas. Vis dėlto ji pripažino, kad naujametiniuose renginiuose dalyvavo mažiau žmonių, tik „kalti“ dėlto to laisvadieniai, kurių „sukrito“ daug ir žmonės pasinaudojo galimybe Naujuosius sutikti kitur.

A. Gudgalienės manymu, visame pasaulyje Naujieji metai sutinkami pagrindinėse miestų aikštėse, todėl ir Rokiškyje ši tradicija turėtų išlikti, čia turėtų žibėti ir pagrindinė miesto eglė.

Mažiau nei pernai žmonių susirinko ir į uždarą retro stiliaus „Didžiojo Getsbio“ vakarą, vykusį Kultūros centro II a. fojė. 50 eurų vienam asmeniui kainavusią pramogą tepasirinko 45 žmonės.

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie