Antrąją Kalėdų dieną Rokiškio kultūros centras mažuosius savo draugus ir jų tėvelius kviečia į svečius susitikti su linksmaisiais eglių slėnio gatvelės gyventojais – mėlynaisiais Smurfais.

Nuo gruodžio 6 d. šalia Kultūros centro, eglių slėnyje, veiks spalvinga ir linksma Smurfų gatvelė, kurioje apsigyvens penkios mažų mėlynų nykštukų šeimynos. Visą šventinį laikotarpį rokiškėnai galės grožėtis girliandomis ir pačių vaikų dekoruotais Smurfų nameliais, čia fotografuotis ir žaisti. O antrąją Kalėdų dieną šilta pasaka apie smurfišką Kalėdų stebuklą pakvies mažuosius ne tik žiūrėti, bet ir padėti mėlyniems draugužiams spręsti šventines užduotis, didžiuliame katile virti smurfišką gėrimą. Susirinkusius vaikus aplankys ir dovanas dalins mėlynai mielas Smurfų Kalėdų senelis.

Gražiausią metų šventę praleiskite kartu su šeima ir patrakusiais smurfais, juk ne dovanos svarbiausia…

Naujųjų sutiktuvės „Jei švęsti – tai švęsti“

Metų sandūroje Rokiškio kultūros centras siūlo išskirtinį vakarą, kuriuo nereiks rūpintis patiems. Su geriausiais draugais, artimaisiais ir bičiuliais susėdę prie Jums rezervuoto vaišių stalo mėgausitės smagiomis muzikinėmis programomis ir originaliais šokių pasirodymais ar ugnies šou programa, o laikrodžiui išmušus dvyliktą valandą, kartu stebėsite Naujametinius fejerverkus, po kurių šventės dalyvių dar laukia smagi diskoteka. Susitikime gruodžio 31 d. Rokiškio kultūros centre.

Daugiau informacijos: www.rokiskiokc.lt

 

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie