AB Lietuvos pašto atstovai teigia, kad ateities laiškininko klientų aptarnavimo modelis gyventojams bus geresnis, ar taip bus – parodys laikas. Lietuvos pašto archyvo nuotr.

AB Lietuvos paštas modernizuojasi: netrukus daugumoje šalies kaimiškųjų vietovių paslaugas turėjo pradėti teikti ateities laiškininkai. Pertvarka galėjo paliesti ir kai kuriuos Rokiškio rajono pašto skyrius.

Tokios prognozės buvo iki vasario 9-osios. Vakar Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija kreipėsi į Ministrą Pirmininką ir susisiekimo ministrą, prašydama atidėti “Lietuvos pašto” projekto “Ateities laiškininkas” įgyvendinimą, kuriuo ketinama panaikinti pašto filialus visoje šalyje. Bandomasis projektas bus išbandomas viename iš šalies miestų ir tik po to priimami galutiniai sprendimai dėl tolesnės jo eigos, patikslina LVŽS frakcija.

Valdančiosios frakcijos vertinimu, paštų skyrių panaikinimas būtų dar vienas smūgis šalies regionams. Be to, reforma kelia daug papildomų klausimų, į kuriuos pašto vadovybė atsakymų neturėjo.

Modernizavo dėl vartotojų poreikių

AB Lietuvos pašto atstovai teigia, jog tokį modernizavimosi būdą padiktavo patys vartotojai. Oficialiame pranešime spaudai teigiama, kad mažesniuose miesteliuose ir gyvenvietėse mažėja ne tik pašto klientų srautai, bet ir teikiamų paslaugų. Todėl šie rodikliai skatina pertvarką kaimiškose vietovėse. Diegiant ateities laiškininko koncepciją, šalyje bus pertvarkyta 350 stacionarių ir 27 kilnojamieji paštai. Šiems paštams priskirtose apylinkėse gyventojus aptarnautų mobilieji ateities laiškininkai. Pertvarka turėjo paliesti ir kai kuriuos Rokiškio rajono pašto skyrius.

Rajono savivaldybėje šiuo metu veikia devyni pašto skyriai. Ateities laiškininkai netrukus turėjo pasirodyti ir aptarnauti Jūžintų, Kavoliškio, Kriaunų ir Panemunėlio geležinkelio stoties kaimiškųjų teritorijų gyventojus.

Po vakar dienos LVŽS frakcijos kreipimosi į Ministrą Pirmininką, numatytos permainos pakibo nežinioje.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: