Renginio akimirka. Organizatorių archyvo  nuotr.
Renginio akimirka. Organizatorių archyvo nuotr.

Gegužės 30d. Lailūnų (Pandėlio sen.) bendruomenės kiemelis skambėjo nuo gausaus vaikų ir suaugusiųjų balsų. Bendruomenės pirmininkė Daiva Lukošiūnienė pasveikino visus susirinkusius su atėjusia vasara, vaikučius su ateinančia mažųjų švente – birželio -1ąja Tarptautine vaikų gynimo diena, linkėdama augti darbščiais, kūrybingais ir gabiais.

Šventę pradėjo Alizavos pagrindinės  mokyklos mokiniai ,kurie parodė spektaklį ,,Susitikimas su jūros arkliukais‘‘.

Lailūnų kaimo bendruomenė  vykdo respublikinį projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“. Tikslas – šviesti bendruomenių narius saugaus eismo klausimais siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių. Ta proga į svečius atvyko Rokiškio viešosios policijos komisariato pareigūnai, kartu su policijos draugu  šuneliu Amsiu. Svečiai vaikams priminė kelių eismo taisykles, kaip reikia atsakingai elgtis gatvėse, vaikai pasidalinę į komandas sprendė užduotis, kūrė ketureilius, dalyvavo dviračių su kliūtimis rungtyje. Jauniesiems šventės dalyviams daugiausia džiaugsmo suteikė policininkų ir vaikų draugas – šunelis Amsis. Jis kartu su vaikais žaidė, dalyvavo rungtyse, o pabaigoje visus apdovanojo atminimo dovanėlėmis.

Martynonių bibliotekininkė Rita Inčiūrienė organizavo piešimą kreidutėmis, visi norintieji turėjo nupiešti vasarą .Visi dalyvavusieji buvo apdovanoti prizais.

Jaunimas susiskirstęs į kelias komandas žaidė lauko tenisą kur pralaimėjusių taip pat nebuvo, kiti išbandė tinklinio aikštelę.

Martynonių kultūros namų administratorė Regina Lukošiūnienė uždavė keletą rungčių mamoms ir močiutėms, jos išbandė rankos taiklumą, suko lankus.

Po daugybės įvairiausių rungčių visi išalkę kepėme dešreles ir vaišinomės gardžiu mūsų nuolatinės švenčių rėmėjos Eimutės Inčiūrienės keptu tortu.

Renginio akimirkos – šios svetainės nuotraukų galerijoje.

GR inform.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie