Nominacija „Už kūrybinį mąstymą, literatūros ir meno suvokimą“ įteikta gimnazistei Ignei Tunaitytei. N. Šulcienės nuotr.

Pagrindinė nominacija už kūrybinį mąstymą, literatūros ir meno suvokimą įteikta gimnazistei Ignei Tunaitytei. Pasak „Romuvos“ padalinio bibliotekos vedėjos Redos Kiselytės, mergina savo piešiniais ne kartą pradžiugino gimnazijos svečius, o jos kurti ir dovanoti atvirukai savo vietą surado ir pas garbius buvusius rokiškėnus. Šią nominaciją įsteigė dailininkė, dizainerė, iliustratorė Rasa Arbas- Chamberlain (Kalifornija).

„Gimtojo…“ nominacija „Geriausiam skaitytojui“ šiais metais atiteko Kamilei Streikutei ir Faustinai Bitinaitei. Merginoms laikraštis padovanojo „Pegaso“ knygyno dovanų kuponus, už kuriuos jos galės įsigyti patinkančių knygų.

Neliko nepastebėti ir kiti gimnazistai. Nominaciją „Kruopštus tiksliųjų mokslų literatūros tyrinėtojas“ pelnė Kristupas Šinkūnas, o šmaikšti nominacija „Visur gerai, bet skaitykloje geriausia“ atiteko dviem vaikinukams – Dovydui Trumpai ir Edvinui Šniokai.

„Skaityklos šypsenėlė“, „Už ištikimybę“, „Bibliotekos gyventojai“ ir dar daug kitų nuotaikingų nominacijų buvo išdalinta geriausiems ir aktyviausiems knygos mylėtojams.

Renginyje dalyvavusieji negailėjo šypsenų ir plojimų visiems nominantams.
N. Šulcienės nuotr.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: