GR archyvo nuotr.

Sausio mėnesį dešimties Rokiškio rajono seniūnijų vadovai visuomenei turi pateikti ataskaitas. Mažėjantis gyventojų skaičius, kelių būklė ir jų priežiūra žiemą, šiukšlės ir kova su šiukšlintojais, socialinė parama, visuomeninio transporto eismo grafikas, gyventojų saugumas – bene aktualiausios susirinkimų temos.

Pirmasis susitiko su bendruomene ir svarbiausius darbus apžvelgė vienos mažiausių rajone Kazliškio seniūnijos seniūnas Algirdas Kulys. Šios seniūnijos teritorijoje gyvenamąją vietą yra deklaravęs 681 asmuo, palyginti su praėjusiais metais, sumažėjo aštuoniais kazliškėnais. „Realiai gyvena dar mažiau: vieni išvykę studijuoti, tačiau to neįforminę dokumentais. Kazliškyje demografinė situacija tokia pati kaip ir kitose seniūnijose – gyventojų mažėja“, – sakė seniūnas. Tai liudija ir statistika: pernai seniūnija išdavė 18 leidimų laidoti mirusiuosius kapinėse, esančiose jos teritorijoje, užpernai – 12, registravo 15 mirčių (užpernai – 13).

Pernai seniūnijos šeimoms gimė tik vienas kūdikis. „Būdavo metų, kai negimdavo nė vienas. Kazliškyje, Konstantinavoje, aplinkiniuose mažesniuose kaimuose likę gyventi daugiausia vyresnio amžiaus žmonių, jų vaikai jau užaugę, įsikuria kitur ir gimtinėn nebegrįžta. Pastaraisiais metais vos kelios šeimos atsikėlė“, – pasakojo seniūnas.

Plačiau skaitykite šeštadienio “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Smalsutis
2017 22 sausio 21:56

O prie kokios seniūnijos bus prijungta Rokiškio seniūnija?

Rekomenduojami video: