Kamajų bažnyčia. Redakcijos archyvo nuotr.
Kamajų bažnyčia. Redakcijos archyvo nuotr.

Šią savaitę Kamajų, Duokiškio ir Salų parapijų žmones aplankys savanoriai. Jie tikslins informaciją apie tikinčiuosius. Apsilankymo metu tikintieji galės užsakyti šv. Mišias norima intencija, pareikšti savo pasiūlymus ir pageidavimus parapijai.

Pas Kamajų, Duokiškio ir Salų parapijų kaimų bei miestelių žmones užsuks gausus savanorių būrys: parapijos aktyvūs nariai pasiskirstė kaimus, gyvenvietes, vienkiemius. Toks parapijiečių lankymas vyko ir pernai.
Parapijiečiai kviečiami patikslinti ar papildyti anksčiau pateiktą informaciją: parapijoje gyvenančių ar svetur dirbti, studijuoti išvykusių šeimos narių skaičių, kontaktinius duomenis. Anketoje taip pat atsiklausiama, ar šeima pageidautų gauti informaciją apie parapijoje vykstančius renginius trumpąja žinute. Tikintieji taip pat prašomi pateikti savo pasiūlymus ir pageidavimus dėl parapijos veiklos.

Daugiau – antradienio GR

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Kamajiškis
Kamajiškis
2016 18 spalio 19:53

Mūsų ,,TĖVAS.. išradingas, kai atvėsta orai tai net namus lanko davatkėlės. O pašnipinėti kas ir kaip gyvena, kiek duoda visada norinčių yra, buvo ir bus.

Kamajai
Kamajai
2016 18 spalio 10:03

koks dar lankymas? Jei svarbiausias klausimas ar aukosit…. Tai kaip kitaip pavadint , jei ne lankymas tik, kad pinigu parinkt??? Kol “savanoriai” renka pinigelius ka veikia Dvasiskas Tevelis?? Kodel pats negali aplankyt? geda….

Jonas
Jonas
2016 17 spalio 22:58

jei čia pinigų rinkimas galėsiu pabūti parapijiečiu, kad sumestu ant alaus ir paklausinėti kada kas namuose būna o kada ne?

Iš Kamajų
Iš Kamajų
2016 17 spalio 19:37

Gėda Tamstai, kad parapijiečių lankymą supranti tik kaip pinigų rinkimą….

Gėda
Gėda
2016 17 spalio 18:06

tai aišku, kam gi kunigėliui vargintis dar vaikščiot jei pinigėlius savanoriai parinks.. Gėda tokius ganytojus turėt…