Kamajų bažnyčia. Redakcijos archyvo nuotr.
Kamajų bažnyčia. Redakcijos archyvo nuotr.

Šią savaitę Kamajų, Duokiškio ir Salų parapijų žmones aplankys savanoriai. Jie tikslins informaciją apie tikinčiuosius. Apsilankymo metu tikintieji galės užsakyti šv. Mišias norima intencija, pareikšti savo pasiūlymus ir pageidavimus parapijai.

Pas Kamajų, Duokiškio ir Salų parapijų kaimų bei miestelių žmones užsuks gausus savanorių būrys: parapijos aktyvūs nariai pasiskirstė kaimus, gyvenvietes, vienkiemius. Toks parapijiečių lankymas vyko ir pernai.
Parapijiečiai kviečiami patikslinti ar papildyti anksčiau pateiktą informaciją: parapijoje gyvenančių ar svetur dirbti, studijuoti išvykusių šeimos narių skaičių, kontaktinius duomenis. Anketoje taip pat atsiklausiama, ar šeima pageidautų gauti informaciją apie parapijoje vykstančius renginius trumpąja žinute. Tikintieji taip pat prašomi pateikti savo pasiūlymus ir pageidavimus dėl parapijos veiklos.

Daugiau – antradienio GR

azija

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KamajiškisKamajaiJonasIš KamajųGėda Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kamajiškis
Kamajiškis

Mūsų ,,TĖVAS.. išradingas, kai atvėsta orai tai net namus lanko davatkėlės. O pašnipinėti kas ir kaip gyvena, kiek duoda visada norinčių yra, buvo ir bus.

Kamajai
Kamajai

koks dar lankymas? Jei svarbiausias klausimas ar aukosit…. Tai kaip kitaip pavadint , jei ne lankymas tik, kad pinigu parinkt??? Kol „savanoriai“ renka pinigelius ka veikia Dvasiskas Tevelis?? Kodel pats negali aplankyt? geda….

Jonas
Jonas

jei čia pinigų rinkimas galėsiu pabūti parapijiečiu, kad sumestu ant alaus ir paklausinėti kada kas namuose būna o kada ne?

Iš Kamajų
Iš Kamajų

Gėda Tamstai, kad parapijiečių lankymą supranti tik kaip pinigų rinkimą….

Gėda
Gėda

tai aišku, kam gi kunigėliui vargintis dar vaikščiot jei pinigėlius savanoriai parinks.. Gėda tokius ganytojus turėt…