blank
Seniūnas Vytautas Stakys sako, jog su aktyviausiais jūžintiškiais dirbant ranka rankon galima kalnus nuversti. A.Minkevičienės nuotr.

Vienas paskutinių seniūnijos darbų – baigta tvarkyti poilsiavietė prie Jūžinto ežero. Žaidimų, poilsio zona ir ežeras – ne tik vietinių, bet ir turistų traukos objektas. Tačiau iki šiol poilsiavietėje trūko svarbaus dalyko – tualeto. Įrengti jį – ne seniūnijos, disponuojančios menkomis lėšomis, pastangoms. Pasisiūlė Jūžintų seniūnaitis J. Rubikis. Iš pradžių seniūnas dvejojo, sakė, kad seniūnija negalės jam išlaidų atlygint, bet seniūnaitis į derybas nesileido, nes tai – jo dovana Jūžintams. Taigi neseniai poilsiavietėje pastatytas biotualetas, kurio priežiūra rūpinsis seniūnija. „Mes atvežėm žvyro, prisidėjom prie pastatymo. Esame labai dėkingi seniūnaičiui už nepigią dovaną“, – seniūnas neslėpė pasididžiavimo vietos verslininku, visada ištiesiančiu pagalbos ranką ir duodančiu ūkiškų patarimų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“ 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Etika
Etika
2020 10 liepos 10:42

Kai kuriems dosniems seniūnaičiams reikia pagalvoti ar aplamai jiems moralė leidžia būti jais.

Pagalvojimas
Pagalvojimas
2020 10 liepos 2:04

Tulikas super, bet kas nuvertė tas ir pastatė. Senam, kiauram ne taip smirdėjo ir kur vyriokam rankas nusiplauti.

Netiesa
Netiesa
2020 10 liepos 1:58

Melaginga info- Jūžintuos nuotekos CHA CHA, gal dar pasakysit kad Saulius kelią išasfaltavo iki Kaniūkų

Visi lygus
Visi lygus
2020 10 liepos 1:53

Ne visi seniūnaičiai verslininkai ir negali tiek išlaidauti, bet jie daro nemažiau svarbius darbus, sprendžia problemas, nereikia jų pamiršti.