Seniūnas Vytautas Stakys sako, jog su aktyviausiais jūžintiškiais dirbant ranka rankon galima kalnus nuversti. A.Minkevičienės nuotr.

Vienas paskutinių seniūnijos darbų – baigta tvarkyti poilsiavietė prie Jūžinto ežero. Žaidimų, poilsio zona ir ežeras – ne tik vietinių, bet ir turistų traukos objektas. Tačiau iki šiol poilsiavietėje trūko svarbaus dalyko – tualeto. Įrengti jį – ne seniūnijos, disponuojančios menkomis lėšomis, pastangoms. Pasisiūlė Jūžintų seniūnaitis J. Rubikis. Iš pradžių seniūnas dvejojo, sakė, kad seniūnija negalės jam išlaidų atlygint, bet seniūnaitis į derybas nesileido, nes tai – jo dovana Jūžintams. Taigi neseniai poilsiavietėje pastatytas biotualetas, kurio priežiūra rūpinsis seniūnija. „Mes atvežėm žvyro, prisidėjom prie pastatymo. Esame labai dėkingi seniūnaičiui už nepigią dovaną“, – seniūnas neslėpė pasididžiavimo vietos verslininku, visada ištiesiančiu pagalbos ranką ir duodančiu ūkiškų patarimų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“ 

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
EtikaPagalvojimasNetiesaVisi lygus Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Etika
Etika

Kai kuriems dosniems seniūnaičiams reikia pagalvoti ar aplamai jiems moralė leidžia būti jais.

Pagalvojimas
Pagalvojimas

Tulikas super, bet kas nuvertė tas ir pastatė. Senam, kiauram ne taip smirdėjo ir kur vyriokam rankas nusiplauti.

Netiesa
Netiesa

Melaginga info- Jūžintuos nuotekos CHA CHA, gal dar pasakysit kad Saulius kelią išasfaltavo iki Kaniūkų

Visi lygus
Visi lygus

Ne visi seniūnaičiai verslininkai ir negali tiek išlaidauti, bet jie daro nemažiau svarbius darbus, sprendžia problemas, nereikia jų pamiršti.