Jauniausi „Protų kovose“ – „Cirkininkai“.

Kas rungiasi „Protų kovose“, kaip sudaromi klausimai, kokios aistros verda ir kas yra žaidimo pilkasis kardinolas, „Gimtasis…“ domėjosi, užsukęs į antrąjį šių metų žaidimą, rengiamą miesto kavinėje kiekvieną pirmadienį.

,,Protų kovose“ su Robertu Petrausku, kiekvieną pirmadienį vykstančiose „Svajos“ kavinėje, rungiasi šešios rokiškėnų komandos: ,,Cirkininkai“, ,,Qti Qti“, ,,F10. 1“, ,,Nieko nežinom“, ,,Palubinsko pasekėjai“ ir ,,Rizikos veiksniai“.

Žaidimą veda Deimantė Balaišytė. Iš viso rengiami šeši turai. 2016–2017 m. sezono pirmieji penki turai, iš kurių vienas – muzikinis, susideda iš 11 įvairiatemių klausimų: dailės, gamtos, geografijos, istorijos, literatūros, medicinos… Šeštajame, paskutiniajame, ture pateikiami penki klausimai, kurių kiekvieno vertė – dviguba (t. y. du taškai). Visi klausimai ir vaizdinė medžiaga demonstruojami ekrane, į visus tenka raštu atsakyti per minutę. Po kiekvieno turo skiriama minutė apmąstymams. Per ją komandos dar gali pasitarti, nušlifuoti savo atsakymus. Vedėjai surinkus komandų atsakymus, ekrane pateikiamas teisingas variantas. Nė viena tema iš anksto nežinoma: visa Lietuva pirmadienio vakarais žaidžia tą patį žaidimą, o klausimus gauna žaidimo metu tiesiogiai.

Praėjusį pirmadienį rengtas antrasis šių metų žaidimas. Jo klausimus įgarsino pats R. Petrauskas.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio  „Gimtajame…“

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie