V. Bičiūnaitės nuotr.

Koncerte dalyvavo Rokiškio neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Laukuva“, vokaliniai ansambliai iš Prienų, Širvintų, Panevėžio, Visagino, Ignalinos, kapelos iš Pasvalio, Utenos, Zarasų, taip pat kėdainiškiai literatai ir choristai, kolektyvas iš Vievio. Patalkinti organizatoriai pasikvietė ir dar du vietinius kolektyvus – Rokiškio kultūros centro folkloro ansamblį „Saulala“ bei Juodupės kultūros centro kapelą „Juodupėla“.

Po pasirodymų kiekvieną kolektyvą mūsų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Algis Veikšys lydėjo į garsiąją kazliškiečių dūminę pirtelę.

Tačiau į sąskrydį žmonės susirinko ne tik save parodyti, bet ir pabendrauti. Kol vieni grojo, dainavo, šoko ar plojo, kiti, išsisklaidę po Kavoliškio parką, siūlė įsigyti rankų darbo paveikslų, papuošalų, drožinių ir kitų kūrinių, dalinosi įspūdžiais. Pasak A. Veikšio, žmonės su negalia jaučia didelį poreikį bendrauti, todėl neteko įtikinėti, kad atvyktų į sąskrydį. „Užteko bendro kvietimo, nes tai neįpareigojanti šventė, skirta pabendravimui. Atvyko net iš tolimiausių kampelių – Kretingos, Kėdainių…  Būtų dar daugiau, bet kai  kuriems atvažiuoti sutrukdė nenumatytos aplinkybės“, – šiltomis emocijomis dalinosi A. Veikšys.

Linksmybės tęsėsi nuo vidurdienio iki pavakario. Ketvirtą kartą vykusiame sąskrydyje nedalyvavo Lietuvos neįgaliųjų draugijos vadovai, tačiau jie Rokiškyje lankėsi prieš pat šventę.

 

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie