Obelių Šv. Onos bažnyčia

Praėjusiais metais birželio mėnesį nebenaudojamoje Skemų kaimo vandens nugeležinimo stotyje buvo atidaryta nauja koplyčia, o į apleistą bokštą įkelta varpinė. Naujai įkurtame dvasinės traukos centre puoselėjamos ne tik kultūrinės, bet ir religinės tradicijos – kiekvieną mėnesį vyksta pamaldos, skamba giesmės, laikas nuo laiko vyksta koncertai.

Tęsiant tradicijas, Skemų socialinės globos namai gegužės 4 d. 14 val. Obelių Šv. Onos bažnyčioje organizuoja giedojimo susibūrimą  „Giesmių pynė Marijai“. Toks susibūrimas, kuriame tradicines giesmes giedos socialinių globos namų giedojimo grupės iš visos Lietuvos, vyks pirmą kartą.

Giesmes, skirtas Švč. M. Marijai, giedos Jotainių (Panevėžio r.), Strėvininkų (Kaišiadorių r.), Linkuvos (Pakruojo r.), Strūnos (Švenčionių r.), Suvalkijos (Marijampolės r.), Skemų (Rokiškio r.) socialinės globos namų ir Obelių vaikų globos namų grupės. Dalyvaus ir Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro folkloro ansamblis „Gastauta“.

Po giesmių valandos šv. Mišias, skirtas Švč. M. Marijai, aukos Obelių Šv. Onos bažnyčios kunigas Laimonas Nedveckas. Giedos solistės Asta Vajegienė ir Giedra Markevičienė, vargonuos Justinas Šapola.

    Skemų socialinės globos namų inform.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie