Antradienį Rokiškio krašto muziejuje vykę du „Bella Fa“ koncertai buvo skirti moteriškos grupės penkerių metų gimtadieniui ir sulaukė anšlago: jų klausėsi dvi pilnos salės – daugiau nei 250 žmonių. Iš pradžių buvo skelbiama apie vieną koncertą, tačiau šeštadienį renginio organizatoriai – VšĮ „Kultūros inovacijos“ – priėmė sprendimą surengti du pasirodymus ir priimti visus norinčius jų pasiklausyti.

Koncerto organizatorė Vaiva Kirstukienė sakė, jog grupė „Bella Fa“  didžiuojasi ne tik nauju įvaizdžiu ir nauja programa. Ne mažiau džiaugiamasi  bendradarbiavimu su „Pievų“ vokaliste Virginija Skeiriene, taip pat koncerte dainavusiais vyrais Povilu Meškėla, Vladu Kovaliovu, Robertu Ružele, kylančiomis žvaigždėmis Viktorija Krivickaite ir Raminta Mičelyte.

Po koncerto organizatoriai ir grupės vadovė Rasa Šakalienė  dėkojo ir scenoje padėjusioms Vilijai Urbonienei, Astai Mičelienei, aparatūrą nupirkusiems verslininkams ir kitiems renginio rėmėjams.

Beveik pusantros valandos pasirodymuose skambėjo įvairiausia muzika –   džiazo kanonai, liaudiška muzika, miuziklų ir masinių renginių dainos  bei naujas repertuaras anglų kalba.

Žiūrovai visa tai sutiko jūra gėlių, dovanomis ir aplodismentais.

 

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ghag Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Ghag
Ghag

🙂 grazu