Vietinius aplankė broliai Egidijus ir Gonzagas. Asmeninio archyvo nuotr.

Su suaugusiaisiais ir moksleiviais bendravo vienuoliai, Tiberiados broliai Egidijus ir Gonzagas, Rokiškio psichikos sveikatos centro darbuotojai –  direktorius Saulius Jasiulevičius, psichologė Lina Maldūnienė, psichikos sveikatos slaugytoja Ingrida Klimkienė. Renginyje dalyvavo Obelių gimnazijos ir Kriaunų pagrindinės mokyklos moksleiviai bei mokytojai, Aleksandravėlės gyventojai.

Brolis vienuolis, kunigas Egidijus susitikimą pradėjo kviesdamas visus kartu, jam pritariant gitara, sugiedoti giesmę. Renginyje dalyvavo nemažai moksleivių, todėl įvairius klausimus svečias uždavinėjo pirmiausia jaunimui, kvietė juos diskutuoti. Nors jaunimas diskusijoje dalyvavo nedrąsiai, bet po renginio būrelis moksleivių noriai bendravo su broliu Gonzagu, svarstė galimybę dalyvauti savaitgaliais rengiamuose susitikimuose su vienuoliais Baltriškėse.

Žinių dieną tęsė Rokiškio psichikos sveikatos centro specialistai. Anot direktoriaus, aleksandravėliečiai į juos kreipiasi dažniausiai tada, kai reikalinga pažyma. Svečias kvietė drąsiai kreiptis pagalbos ir esant psichikos sveikatos problemoms.

Malonu, kad ir vienuoliai, ir Psichikos sveikatos centro darbuotojai Aleksandravėlės kaimo bendruomenės kvietimą įvertino rimtai, atvyko pasiruošę, maloniai bendravo su susirinkusiaisiais ir atsakinėjo į rūpimus klausimus.

Genovaitė ŠAJAUKIENĖ

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie