V. Bičiūnaitės nuotr.

Choro repertuare – net  150 dainų. Žinoma, koncerte nuskambėjo tik maža jų dalis. Jas atliko ne tik choras, bet ir  vyrų bei moterų vokaliniai ansambliai, vyrų duetas, solistai. Smagiai nuteikė į svečius atvykęs  latvių senjorų šokių kolektyvas, žiūrovai jam negailėjo aplodismentų. Koncerto pabaigoje rokiškėnės senjorės taip pat  įrodė, kad sugeba suktis šokių aikštelėje – atliko smagų „Močiučių“ šokį.

Nors kolektyvas švenčia veiklos dvidešimtmetį, tačiau iš pirmojo branduolio tebedalyvauja   Joana Kalendrienė, Zosė Zolubienė, Aldona Merkienė ir choro įkūrėja bei ilgametė vadovė  Aldona Krikštaponienė.

Koncerto vedėjas pripažino – susirinkę į būrį „Bočiai“ jaučiasi kaip dvidešimtmečiai ir ne sensta, o  amžėja.

Pagerbti, pasveikinti choristų atvyko Seimo nariai Raimundas Martinėlis ir Jonas Jarutis, rajono meras Ramūnas Godeliauskas, Vilniaus „Bočių“  prezidiumo narys Donatas Papaurėlis, rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Algimantas Veikšys, Rokiškio dekanato dekanas Eimantas Novikas, kolegos iš Ukmergės, taip pat senjorų šokių kolektyvas iš Jėkabpilio (Latvija). J. Jarutis įteikė choristams  Seimo kultūros komiteto padėką už ilgametę veiklą.

A. Krikštaponienę sveikino buvę mokiniai, artimieji, pažįstami. Ji dėkojo choristams už ilgametį ir aktyvų dalyvavimą bei linkėjo jiems geros nuotaikos; už kantrybę, pripažinimą, supratimą, aplodismentus dėkojo žiūrovams ir rėmėjams.

Koncertas truko daugiau nei dvi valandas, tačiau pasitempę „Bočiai“  įrodė, kad muzika jiems  yra atgaiva sielai.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie