blank
Leonardo Grigonio - Užpalio 509-oji šaulių kuopa. Archyvo nuotr

1919 m. birželio 27 d. įkurta Lietuvos šaulių sąjunga. Kasmet šią datą mini visos šalies bei išeivijos šauliai. Deja, dėl pandemijos šie metai Rokiškyje bus išskirtiniai. Pasak Leonardo Grigonio-Užpalio 509-osios šaulių kuopos vadovės Lauros Silivanovos, priimtas sprendimas šios svarbios dienos neminėti.

Rokiškio jaunųjų šaulių kuopa nėra didelė, vienija apie 20 narių ir, anot vadovės, atšaukus karantiną vis dar bando įsivažiuoti į vėžias.

Nors svarbi data liks nepaminėta, kuopos vadė užsiminė, kad liepos 6–24 d. Panevėžio rajone Alfonso Smetonos šaulių 5-oji  rinktinė organizuoja jaunųjų šaulių stovyklą. Į ją kviečiama susipažinti su Lietuvos šaulių sąjunga ir Lietuvos kariuomene. Į stovyklą L. Silivanova ragina atvykti ne tik Rokiškio šaulius, bet ir visus vaikus, norinčius susipažinti su Šaulių sąjunga. L. Silivanovos žiniomis, iš Rokiškio vyks penki šauliai, o susidomėjusius ji ragina kreiptis išsamesnės informacijos telefonu 8-622 74 417, arba kuopos feisbuko paskyroje.

Lietuvos šaulių sąjunga – valstybės remiama ir nacionalinį saugumą padedanti užtikrinti savanoriška sukarinta pilietinės savigynos asociacija, veikianti pagal LŠŠ įstatymą ir savo statutą.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments