Renginio afiša.
Renginio afiša.

Rokiškio kaimiškosios seniūnijos Bajorų kaimo bendruomenė dalyvaus JCI projekte ,,Spalvotas gyvenimas“. Tai projektas, siekiantis suteikti gyvumo viešosioms erdvėms bei praskaidrinti gyventojų nuotaiką. Šio projekto tikslas parodyti, kad mes kiekvienas esame atsakingas už aplinką, kurioje gyvename. Bendromis jėgomis galime padaryti labai daug patys. Todėl visus bajoriškius su šeimos nariais, kaimynais, draugais kviečiame prisijungti prie mūsų projekto. Ateikite su darbo priemonėmis pirštinėmis, teptukais ar voleliais, atsineškite gerą nuotaiką ir norą pasidarbuoti.

Dažymo renginys „SALVOTAS GYVENIMAS“ BAJORUOSE VYKS gegužės 16 d. 12 val. Bajorų kaimo kultūros centro ir bendruomenės kieme. Dažysime tvorą ir vaikų žaidimų aikštelės ,,LINKSMAKIEMIS“ įrenginius.

Visuomeninė aktyvių piliečių organizacija JCI (angl. Junior Chamber International)kviečia prisijungti prie aplinkos gražinimo savo rankomis socialiniame projekte „Spalvotas gyvenimas“. Tai projektas, suburiantis skirtingus žmones bendrai veiklai, suteikiantis gyvumo ir spalvingumo viešosioms erdvėms. 2015 m. ypatingi – projektas švenčia jau 10-ąjį gimtadienį. Gegužės 16 d. „Spalvotas gyvenimas” bus vykdomas šiuose miestuose: Šiauliuose, Vilniuje, Kaune, Rokiškyje (Bajorų k.), Panevėžyje. Generalinis projekto rėmėjas „Vivacolor“, kuris skiria dažų ir priemonių aplinkai gražinti.

Bendruomenės tarybos narė Nadiežda Ivanova

Projekto tikslas: projektas skirtas skatinti žmones dalyvauti visuomeninėje veikloje, prisidedant prie gražesnės aplinkos kūrimo.

Projektas “Spalvotas gyvenimas” – tai JCI Lietuva vietinių organizacijų Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje sukurta iniciatyva skatinti Lietuvos žmones gerais neatlygintinais darbais prisidėti prie gražesnės visuomenės kūrimo.

Projekto metu jo dalyviai pasirinktuose taškuose (parkuose, vaikų žaidimų aikštelėse, zoologijos, botanikos soduose) perdažo bei atnaujina įvairius objektus: suoliukus, tvoras, žaidimų aikštelių įrangą. Projekto idėja ir įgyvendinimas tęsiami nuo 2005 metų.

Projektą „Spalvotas gyvenimas“ įgyvendina JCI (angl. Junior Chamber International). Tai trečia didžiausia visuomeninė organizacija pasaulyje, vienijanti aktyvius, verslius, socialiai atsakingus jaunus žmones nuo 18 iki 40 metų.

Organizatoriai tikisi sulaukti kuo daugiau dalyvių su teptukais, pirštinėmis ar be jų, o svarbiausia – su gera nuotaika, idėjomis ir noru padaryti savo miestą gražesnį.

GR inform.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie