Rajono verslininkai kartu su Rokiškio krašto muziejaus direktore Nijole Šniokiene ir ūkvedžiu Valentinu Skeiriu apžiūrėjo numatomas tvarkyti dvaro teritorijas. V. Bičiūnaitės nuotr
Vaiva1

Ketvirtadienio popietę į Rokiškio krašto muziejų rinkosi rajono verslininkai aptarti balandžio 22 d. numatomos dvaro talkos darbų.

Talkos metu planuojama atlikti daug darbų, tačiau tam reikia ne tik talkininkų rankų, bet ir technikos. Pasak Rokiškio krašto muziejaus ūkvedžio Valentino Skeirio, parke sparčiai auga medžių ir krūmų atžalos, tad joms pašalinti reikia krūmapjovės. Sutarta, kad šia technika ir ja dirbančiais darbuotojais pasirūpins verslininkai. Taip pat sutarta, kad ūkvedys paskirstys tvarkomus plotus, dar kartą sukonkretins, kokių darbo priemonių, įrankių reikės. Kadangi šiuo metu dvaro teritorijoje šlapia, ir technika vargiai galės iš karto išvežti šiukšles, nutarta jas išvežti, kai bus sausiau. Verslininkai pažadėjo po talkos visus pavaišinti karšta koše – pasidalijo, kas pasirūpins produktais, košės virimu.
Planuojantiems padirbėti talkininkams reikia pasirūpinti savo apavu – guminiais batais ir pirštinėmis, nes bus darbuojamasi drėgnoje parko teritorijoje.

Rašyti komentarą

2 Komentarai straipsnyje: "Artėjant talkai tartasi dėl reikiamos technikos"

avatar
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nagas
Nagas

Ar atsinesti LENINO atvaizda?

Petras
Petras

Tinkamai parinko data -Lenino gimtadienis balandžio 22 d. URA!!!