Alią Melvydienę (kairėje) ir Ireną Veikšrienę stebino gera vaikiškų drabužių kokybė. Jų, kaip ir kitų daiktų, dar galima pasirinkti iki ketvirtadienio. V. Bičiūnaitės nuotr.

Pagrindinės jo organizatorės – Alia Melvydienė ir Irena Veikšrienė – sakė, kad tai viena iš veiklų, kurias bendruomenė sumanė organizuoti adventiniu laikotarpiu. Tokie turgeliai populiarūs didmiesčiuose, o Panemunyje jis organizuojamas pirmą kartą. Taip buvo suteikta galimybė dovanoti, atiduoti, mainytis įdomiais, tačiau per ilgai namie užsigulėjusiais ar pačių pagamintais daiktais (drabužiais, batais, aksesuarais, žaislais ir kt.), kurie galbūt labai reikalingi kitam žmogui.

Moterys neslėpė, kad kai kurie žmonės tokią naujovę priėmė atsargiai, jos tikėjosi, jog aktyviau įsijungs jaunimas. Visgi susidomėjimo sulaukta. Paklausiausiais tapo žiemos sezonui tinkami drabužiai suaugusiesiems. Turgelyje ypač gausiai buvo nukloti kūdikių ir vaikų aprangai bei žaislams skirti stalai, iš jų galima pasirinkti išties geros kokybės, puikiai išlaikytų daiktų.

Sekmadienį kaimo bendruomenės tinklalapyje pasirodė įrašas, kad turgelyje dar liko gerų daiktų, juos galima pasirinkti iki ketvirtadienio, gruodžio 12 d. Likę daiktai vėliau bus išvežti į atliekų surinkimo aikštelę.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie