D. Zibolienės nuotr.
D. Zibolienės nuotr.

Vienas neatsargus judesys – ir piniginė su daugiau nei 50 Eur atsidūrė rūšiuotų šiukšlių konteineryje. Ką daryti? Piniginę pametusi rokiškėnė močiutė paskambino į AB „Rokiškio komunalininkas“. Jos darbuotojai perrinko sunkvežimį su šiukšlėmis ir pražuvusią piniginę rado.

Nelaimė močiutei nutiko penktadienį. Kaip pasakojo bendrovės direktorius Gintautas Rekerta, moteris įmetė į popieriui skirtą konteinerį paketėlį su šiukšlėmis ir nė nepastebėjo, kaip kartu su juo į atliekas nukeliavo ir piniginė. Lyg tyčia, šiukšlių konteinerį ištuštino AB „Rokiškio komunalininkas“ darbuotojai. „Laimė, kad mašina buvo netoli nuvažiavusi. Gavę pagalbos prašymą mūsų žmonės metė suplanuotus darbus, sunkvežimį atvairavo į įmonės kiemą, šiukšles išvertė ir ėmė ieškoti pradingusio daikto. Pavyko! Močiutė labai dėkojo mūsų žmonėms: juk piniginėje buvo daugiau nei 50 Eur“, – pasakojo G. Rekerta.

Komunalininkai reaguoja į pagalbos prašymus. Tačiau ne visuomet įmanoma rasti smulkius daiktus, „pasiklydusius“ tarp bulvių lupenų, maisto produktų pakuočių ir kitų atliekų. „Antai mašinos raktelių ieškota nesėkmingai“, – sakė pašnekovas.

Jis teigė, kad močiutei labai pasisekė, nes komunalininkai buvo ištuštinę dar nedaug konteinerių ir surinkę nedidelį kiekį popieriaus atliekų: juk kuo daugiau šiukšlių, tuo sunkiau tarp jų rasti pamestą daiktą.

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Praeivis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Praeivis
Praeivis

O kodėl neparašėt, kiek kainavo, metus suplanuotus darbus, tų 50 eurų paieška? Ženkliai daugiau?