Naujoji rajono taryba. A.Minkevičienės nuotr.

Balandžio 12 d. užbaigtas savivaldybių rinkimų procesas: pirmajame naujos kadencijos tarybos posėdyje prisaikdintas naujasis meras ir 24 tarybos nariai.

Slaptu balsavimu išrinkti vicemeras ir savivaldybės administracijos direktorius. Už Tado Barausko kandidatūrą į vicemerus balsavo 16 tarybos narių, už kandidatą į direktorius Andrių Burnicką – 23.

Vienybei – ąžuolas

Ilgai užsitęsęs pirmasis rajono tarybos posėdis baigtas prasminga nata – naujos kadencijos tarybos garbei prie Rokiškio dvaro pasodintas ąžuoliukas, kaip vienybės ir tvirtybės simbolis. R.Godeliauskas sekmadienį bažnyčioje 12 val. užsakė Šv.Mišias, kurios bus aukojamos  už naująją tarybą ir rajono vadovus, kad politikų darbai būtų prasmingi ir teisingi.

Dievo pagalbos – ne visi

Pirmojo  naujos kadencijos rajono tarybos posėdžio pradžia – šventiška: salę puošė gėlių puokštės, skirtos naujai išrinktiesiems ir padėkos išeinantiems. Posėdį pradėjo Rokiškio rinkimų apygardos komisijos pirmininko pavaduotoja Aldona Burdinavčiūtė (pirmininkė Dainora Mineikienė neatvyko dėl ligos), perskaičiuosi priesaikos procedūras, tekstą ir tarybos nario pareigas. Abėcėlės tvarka prisiekė visi 25 tarybos nariai, tarp jų ir naujasis meras Ramūnas Godeliauskas, priesaikai pakviestas paskutinis.  Tarybos nariams pateikti du vienodi priesaikos tekstai, tik vienas – be prašymo Dievo pagalbos. Priesaikos žodžius „Tepadeda man Dievas“ tarė ne visi.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mx1taryboje Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
mx1
mx1

Kai reikia arčiau lovio, tai ir rinkimų komitetas, ir socialdemokratai, ir konservatoriai randa kompromisą. Kad taip dažniau būtų, gyventume geriau nei skandinavai 🙂
P.s. kai buvęs milicininkas taria – te padeda man Dievas – juokinga…

taryboje
taryboje

..net šeimyninės rangos koalicijos …trūksta tik anūkų