L. Sadauskienės šakotis ir jo skonis žinomas visoje Lietuvoje, juolab kad pernai „Agrobalt“ parodoje jis buvo paskelbtas šimtmečio produktu. Asmeninių archyvų nuotr.

Latvių – dvigubai daugiau

Tam, kad lankytojai spėtų pasisvečiuoti ne tik gimtosios šalies kaime, bet ir užsuktų pas kaimynus, šiemet „Atviros dienos kaime“ Latvijoje vyks kiek anksčiau – gegužės 4–6 d., o Lietuvoje – gegužės 10–12 d.

„Atvirų dienų kaime“ akcijoje dalyvauja 65 mūsų šalies ir dvigubai daugiau – 129 Latvijos ūkiai bei sodybos. Tarp Lietuvos dalyvių – eko- ir biodinaminiai ūkiai, įvairių gyvūnų ir galvijų augintojai, aludariai, levandų, sraigių, žolynų ūkiai, žirgynai, poilsio ir turizmo sodybos bei daugybė kitų. Dar didesnė įvairovė laukia Latvijos kaime. Čia lankytojams duris atvers daugybė vyndarių, aludarių, sidro gamintojų, įvairių amatininkų dirbtuvės, medelynai, žvejo namai, triušių, kanapių ūkiai, gyvūnų parkai, zoologijos sodai ir pan.

Rokiškio rajone – keturi pasiūlymai

Duris lankytojams atvers ir keturios Rokiškio rajono vietovės: Birutės ir Virginijaus Dapkų ūkis, Laimutės Sadauskienės kepykla, Ilzenbergo dvaras ir Aleksandravėlės kaimo bendruomenė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

sostinė

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vladimiras Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Vladimiras
Vladimiras

Tai pavardinkit ir Latvijos sodybas. Nors esančias turinčiuose sieną su Rokiškio rajonu.
Siūlote apsilankyti, tačiau nenurodote adresų.