blank
A. Stanio ir Apvalaus stalo nuotr.

Kaip pasakoja žygį koordinavęs Lukas Vaitaitis, „Apvalus stalas“ visada stengiasi atkreipti dėmesį į Lietuvai svarbias datas. Nors šeštadienio oras žygeivių nelepino, žygiuoti išsiruošė nemažai dalyvių.

„Planuodami organizacijos veiklas, visada atkreipiame dėmesį į svarbias mūsų valstybei datas. Mums Kovo 11d. yra svarbi. Nenorėdami jos praleisti nuobodžiai nusprendėme organizuoti kažką aktyvaus ir įdomaus bei patrauklaus jaunimui. Taip ir kilo žygio idėja, sumanėme nukeliauti 11 km ir taip paminėti šią svarbią dieną. Į žygį užsiregistravo 76 žmonės, tačiau dėl blogų oro sąlygų ar asmeninių priežasčių dalyvavo per 40. Džiugu, kad tiek žmonių priėmė iššūkį žygiuoti tokiu oru“, – džiaugiasi L. Vaitaitis

 Kaip sako pašnekovas, net ir prastos oro sąlygos nesutrukdė pasiekti tikslo.

„Šiek tiek nerimavome, kaip seksis tokiu oru žygiuoti, tačiau nuotaika išliko pakili. Visi buvo gerai nusiteikę, palaikė vienas kitą ir buvo pasiryžę įveikti maršrutą. Nesklandumų nekilo. Tiesa, dėl oro sąlygų maršrutas buvo kiek sunkesnis, žygiavome iki Miliūnų poilsiavietės, tad didelę dalį – miškais.

Žygis puikiai pavyko. Smagu, kad kartu su mumis žygiavo ir vyresni žmonės. Mes mėgavomės jį organizuodami, o dalyviams patiko dalyvauti. Sulaukėme nemažai padėkų, galbūt tai taps kasmetine tradicija“, – pasakoja pašnekovas.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: