J. Kačerausko nuotr.

Rugpjūčio 11 d. po pietų Pandėlio mieste, Apaščios upėje, aptiktas vyro kūnas. Jį pastebėjo šalia upės vaikštinėję gyventojai. Iš pradžių manyta, kad vyras paskendo, bet kūną ištraukus paaiškėjo, jog prieš nelaimėlį buvo panaudotas smurtas. Nustatyta, jog mirusysis – Pandėlio gyventojas G. M. (gim. 1982 m.). Ant jo veido ir galvos pastebėtos smurto žymės. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, netrukus sulaikytas ir įtariamasis, padėlietis P. Ž. (gim. 1958 m.).

Už žmogžudystę teisimas P. Ž. teismui aiškino, jog sugėrovo galvą pagaliu sudaužė gindamasis, nes šis fiziškai tvirtas ir pagal amžių į sūnus tinkantis vyras iš jo dažnai reikalaudavo alkoholio. Taip nutiko ir nelaimės dieną. Visi pašalpininkai tą dieną gavo išmokas ir, kaip įprasta, atšventė. Pas P. Ž. atėjęs G. M. pareikalavęs alaus, bet, sulaukęs neigiamo atsakymo, sodybos šeimininkui pagrasino ir bandė įspirti. Tuomet P. Ž. ir griebė prie krosnies buvusį pagalį, kuriuo nekviestą svečią daužė. „Nutildęs“ atvykėlį šeimininkas išėjo į lauką parūkyt, o grįžęs suprato, kad pagaliu auklėtas vyras nebegyvas. Tada ir kilo mintis jį išvilkti prie upės ir palikti. Nelaimėlis pandėliečių aptiktas gulintis pusnuogis, jo kūnas buvo pusiau vandenyje.

kasyba

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MaibahasRima Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rima
Rima

O ką veikė kiti pašalpininkai ,sugėrovai ir nusikaltimo bendrininkai?Kodėl jie neminimi?Juk tas P.Ž. sunkiai vaikštantis žmogus tikrai vienas negalėjo nuvilkti negyvėlio iki upelio!Tai aišku ir be tyrimo.Bet ….gi mūsų tyrėjai,jie nesigilina.Tiesiog, turbūt vienas žmogus prisiėmė kaltę.

Maibahas
Maibahas

Tai aisku kad vienas prisiims.. pasakis kad kiti padejo tai grupinis ir dar daugiau gaus , taip jau yra😁