blank
istock nuotr.

„Pirmadienio vakarą vyras išėjo pasivaikščioti – pasiekė Ąžuolų gatvę. Grįžtantį namo Aušros gatve, jį ištiko staigus priepuolis – hipertenzinė krizė, ir jis nuvirto. Tuomet sustojo automobilis, iš jo išlipo pagyvenęs žmogus ir padėjo pargriuvusiajam atsikelti, nes pats nebesugebėjo to padaryti. Žmogus pasiteiravo, ar nereikia parvežti, galbūt iškviesti greitąją, tačiau vyras buvo netoli namų, galvojo, pasieks juos savarankiškai. Vyras pastovėjo stulpą apsikabinęs, vėliau sunkiai įveikė Aušros ir Kauno gatvių sankryžą.

Jautėsi prastai, paėjo kelis žingsnius ir vėl krito. Griūdamas susižeidė ir negalėjo pats atsikelti, sakė, tuomet pravažiavo keli automobiliai, vienas sustojo – išlipo jaunas vaikinas, kuris ir padėjo. Buvau namuose, kai suskambo durų skambutis, atidariau, žiūriu – jaunas vaikinas stovi. Jis pasakė, kad rado vyrą nukritusį, tuomet paprašė prilaikyti mūsų šunį, kurį vyras buvo išsivedęs, kad galėtų nelaimėlį parlydėti namo. Pasirodo, šuo gynė šeimininką, kuris vos ant kojų pastovėjo. Vaikinas jį vedė apkabinęs ir šuo grybštelėjo gelbėtojui į rankovę ir suplėšė striukę. Nepaisant to, vaikinas vyrą parvedė iki pat lovos, paguldė, padėjo. Iš išgąsčio pamiršau paklausti gelbėtojo vardo ir pavardės, jis tiesiog pasakė, kad važiavo sesers parvežti, kai pamatė parkritusį žmogų, pagalvojo, galbūt neblaivus, bet vis tiek sustojo. Gražus, jaunas vaikinas, buvo apsivilkęs margai žalia striuke. Padėkojau.

Labai tikiuosi, kad vaikinas skaito „Gimtąjį…“, galbūt jo artimieji pamatys šį straipsnį – jeigu jūsų vaikas ar anūkas grįžo suplėšyta striuke, perduokite jam žinią, kad jis pas mus užsuktų – juk žino, kur gyvename, o mes labai norime jam atsidėkoti už pagalbą ir kompensuoti nuostolį. Kuklus vyrukas pasirodė, bet mes jo labai laukiame, esame labai dėkingi.

Džiaugiamės tokiu pilietišku jauno žmogaus poelgiu, norime už tai pagirti, kad ir kitą kartą esant tokioms aplinkybėms nepravažiuotų pro šalį. Juolab kad šįkart vyras, išėjęs pasivaikščioti, nebuvo pasiėmęs telefono, taigi pats nebūtų galėjęs išsikviesti pagalbos, todėl visa laimė, kad vaikinas sustojo“, – pagalbą suteikusiu jaunuoliu džiaugėsi moteris.

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Sako
Sako
2021 23 lapkričio 20:31

gerumas vaikšto ratu. Sugrįš jis šitam jaunuoliui…..

Jurgita
Jurgita
2021 23 lapkričio 20:27

Džiaugiuosi tavimi,
Jokūbai👏

Tadas Blinda
Tadas Blinda
2021 23 lapkričio 19:20

Šaunuolis