Redakcijos archyvo nuotr.

Prašo išsiaiškinti

„Kreipiamės į Jus prašydami padėti išsiaiškinti situaciją dėl Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus (Andriaus Burnicko – aut. past.) įsakymo, kuriuo savivaldybės administracijai perduodama Jūžintų J. O. Širvydo pagrindinės mokyklos balanse apskaityta poilsiavietė“, – rašo  L. Grochauskienė.

„Minėtas įsakymas parašytas visiškai nesitariant su mokyklos bendruomene ir neišsiaiškinus esamos situacijos“, – teigia direktorė. Ji primena, kad prieš keletą metų poilsiavietė perduota į mokyklos balansą iki 2033 m. vasario 1 d. „Šis įsakymas nepanaikintas, jis galioja. 2013 m. mokykla pradėjo įgyvendinti poilsiavietės projektą „Mokyklos poilsiavietės pastatų rekonstrukcija ir apstatymas“. Pradėjus įgyvendinti šį projektą savanorišku darbu neatlygintinai prisidėjo visa mokyklos bendruomenė. Be to, savivaldybei nereikia skirti papildomai lėšų poilsiavietei išlaikyti. Čia dirba mokyklos darbininkai, valytojos, jų darbą koordinuoja ir poilsiavietės nuomojimą organizuoja mokyklos direktoriaus pavaduotojas ūkiui ir administracijai. Mokykla yra patvirtinusi naudojimosi poilsiaviete tvarką, su klientais pasirašomos sutartys, už paslaugas apmokama bankiniais pavedimais. Nevykdomos jokios operacijos su grynaisiais pinigais. Gaunamos pajamos yra mokyklos specialiųjų programų lėšos ir naudojamos poilsiavietės remontui, mokesčiams už poilsiavietės komunalines paslaugas, draudimui, įrangos atnaujinimui, taip pat mokyklos remontui, kompiuterinių priemonių, skirtų mokinių ugdymui, įsigijimui. Vykdyti tokią veiklą mokykloms leidžia Švietimo įstatymas“, – rašoma pareiškime.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

14
Rašyti komentarą

avatar
8 Comment threads
6 Thread replies
12 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
KostasAntanasJonas nevidonasElizavijusNuomonė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kostas
Kostas

Kai uodega prisvilo, tada kišate per prievartą bendruomenei, kas bus po to? Vėl atimsit, juk nereikalingo daikto negaila bus ir tada koks Jonas, Petras nupirks, jiems tai knieti.

Antanas
Antanas

Šaunuolis meras,be skrupulų atsiruokuoja savai chebrai.Visi juk žino,kam atiteks šį poilsiavietė.Kas nežino -sužinos, besibaigiant kadensijai.

mx1
mx1

Nacionalizuoti viską, ar ne, Andriau? Kur visi savivaldybės dykaduoniai buvo, kai poilsiavietė iš senos virto šiuolaikine? Ar prisidėjo, rašant renovacijos projektą ar kaip kitaip? Gal atsakys kas nors?

Kazimieras
Kazimieras

Po teisybei renovuota ES lėšomis, o ne mokyklos ir būtų teisingiausiai jei poilsiavietė būtų perduota neįgaliesiems viso rajono, arba priklausytų švietimui, o ne vienai mokyklai, bet viso rajono poreikiams. Seniai reikėjo susigrąžinti, o ne laukti kol Eimutis prasigers ir nutrūks pinigų terbą laikantis šniūras.

mx1
mx1

Aš nekvailas ir suprantu, kad renovuota ES lėšomis. Tai ir klausiu – kas rašė projektą ir rūpinosi jo įgyvendinimu? Eimutis ne be nuodėmių, kaip sakoma. Ir man asmeniškai jis nerūpi. O apie švietimo skyriaus ir jo vadovo darbus visai nėra ką pasakyti, nes realių darbų nematau. Gera pozicija – palauki, kol darbai padaryti ir pasiimi. Šaunu 🙂

Elizavijus
Elizavijus

Čia ne nacionalizacija, prichvotizacija buvo, ir seniai reikejo atstatyti teisybę.
Jokių perdavimų niekams- pritaikyti visų rajono žmonių poreikiams ir padaryti prieinama visiems.
Be to gerai, vaikai uodų savo krauju nebepenės

Nuomone2
Nuomone2

Laibgaliuose 20mokinių buvo. Šiemet uždarė, bet Kriaunuose 7mokiniai. Veikia. Jau pernai 12mokinių buvo Kriaunuose. Kodėl niekas nepasidomi??? kodėl vaikai bėga iš mokyklos??? Tadukai suprantu kad partietė tamstos, kraštietė, bet gi sveikas protas juk turi būti. Manau Laibgalius reikėjo palikti. O ne Kriaunų dietistė-pavaduotoja-ūkvedė. Kitom mokyklom irgi taip? Ar tik Kriaunom??? Ačiū už dėmesį.

gal
gal

Uždarykit ir parduokit tas nereikalingas mokyklas su poilsiavietėmis, o už gautus pinigus ir sutaupytas išlaidas pakelkit algas tikrų mokyklų mokytojams, užtenka tų bebrų cirkų.

Suinteresuotas asmuo
Suinteresuotas asmuo

Sveiki. Mano nuomone rokiškio klerkai nori sau padisisavinti poilsiaviete. Jiems nesvarbi mokiniu gerove. Sitiek metu ten buvo poilsiaviete ir niekam jos neprisireike, o kai ja renovavo tai prisireike. Tegu susiranda koki kita kasneli, o ne atemineja is vaiku dziaugsma ir mokyklu papildoma pajamu saltini. Mokykloms taip truksta lesu inventoriaus naujinimams mokymo irangai atnaujinti ar kazka modernesnio isigyti. Manau kiekviena mokykla turi tureti kazkoki pajamu saltyni kuris padetu mokykloms issilaikyti nes nepaslaptis jog mokyklos uzsidarineja del financiniu priezasciu. Mano nuomone rokiskio valdzia tiesiog po sikna iesko smegenu…

Jaurius
Jaurius

Čia tik vienai mokyklai taip nuskilo. O kodėl? Visi turi turėti galimybes vienodas. Visoms po poilsiavietę arba nei vienai.

Jonas nevidonas
Jonas nevidonas

Kai mokykla tipo rašė projektą tai nei viena mokytoja žalio supratimo neturėjo apie investicinius projektus ir ne tundroms tai padaryti buvo. Dėkokit VVG ir švietimo centro kietakaktėm, kad pramušo ES pinigų maiše skylę. Ale lazda turi du galus. Per galvas lipo visiems, kad tik kuo daugiau, kuo daugiau užsiplėštų. Pasinaudojo 5 metelius, o dabar priprato ir nemoka gyventi. Atiduokit šeimynoms, vaiknamynams tegu vaikai nuskriausti pasinaudoja.

Nuomone0
Nuomone0

Manau puiku???. Kriaunuose mokykloje nesąmonė, ir nieko. 7mokiniai 2mokytojos metodininkės. 13aptarnaujančių personalo 7moksleivius. Va čia tai sąmonė. Meras taikstosi. O va dėl Žiukeliškių tai ne. Manau neteisingos svarstyklės. Kriaunų mokyklos klausimas išspręstas jau. ??? Manau reikia spręsti šitą klausimą irgi. Aš manau.

Ana
Ana

Mokykla yra skirta mokyti ir mokytis, o ne biznį varyti. Šaunuolis meras ir jo komanda!

Nuomonė
Nuomonė

Šeimos verslas tęsėsi daugelį metų visi mokytojai akli buvo, kodėl tada nieks iš mokyklos bendruomenės nerinko parašų, matė neteisybę ir lėšų nusavinimą, o dabar visi didvyriai.
Gražinkite medikams- pirmiesiems teisėtiems savininkams, tegu vykdo reabilitaciją senyvo amžiaus žmonėms, neįgaliems tai kilnu ir reikalinga. Jūžintų moksleivių likusi saujelė, visi suvežtiniai, vežkit į gimnazijas ir bus pigiau ir nebereiks šumo kelti.