blank
Daugiausia šimtukų surinko Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientė Uršulė Tarvydytė – net keturis. U. Tarvydytės asmeninio archyvo nuotr.

Daugiausia šimtukų surinko Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientė Uršulė Tarvydytė – net keturis: matematikos, informacinių technologijų, fizikos, anglų kalbos.

Du šimtukai atsidūrė tos pačios gimnazijos abiturientės Rimgailės Bulovaitės sąskaitoje – lietuvių kalbos ir literatūros bei anglų kalbos.

Pasak Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojos Ritos Elmonienės, keturi šimtukai vieno abituriento sąskaitoje mūsų rajone jau yra buvę 2010 m. ir 2015 m.

Beveik visi šimtukai surinkti Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje

R. Elmonienė su „Gimtuoju…“ pasidalino informacija apie paskutiniųjų egzaminų rezultatus.

Istorijos egzaminą Rokiškio rajone laikė 88 abiturientai ir visi išlaikė. Šimtukų nėra.

Fizikos egzaminą laikė 26 abiturientai ir visi išlaikė. Turime vieną šimtuką, kuris priklauso minėtai abiturientei U. Tarvydytei.

Anglų kalbos egzaminą laikė 161 abiturientas, neišlaikė – 5. Turime 4 šimtukus ir visi priklauso Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientams: U. Tarvydytei, R. Bulovaitei, Pauliui Buidovui, Emilijai Kairytei.

Rusų kalbos egzaminą laikė 3 abiturientai ir visi išlaikė. Šimtukų nėra.

Pasak R. Elmonienės, apibendrinus visų egzaminų rezultatus galime pasidžiaugti ir pasididžiuoti mūsų abiturientais, nes Rokiškio rajone turime 11 šimtukų, iš kurių 10 priklauso Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijai ir vienas Pandėlio gimnazijai.

Uršulė Tarvydytė: „Didelės nuostabos nebuvo“

Uršulė šiuo metu išvykusi, todėl turėjo labai mažai laiko pabendrauti su „Gimtuoju…“. Vis dėlto pavyko pakalbinti abiturientę ir paklausti, kokias šiuo metu emocijas jaučia ir kokie jos ateities planai.

„Jaučiuosi gerai“, – trumpai sako Uršulė.

Ar tik gerai? Keturi šimtukai – labai retas, aukštas ir džiugus pasiekimas.

„Aš ruošiausi ir žinojau, ko tikėtis, tad didelės nuostabos nebuvo. Asmeniškai man šimtukas nebuvo toks svarbus stojimui, o ir dažniausiai jo nereikia norint įstoti“, – paaiškino Uršulė savo santūrumą.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Lina
Lina
2021 22 liepos 19:24

Sveikinimai puikiai islaikiusiems! Sveikinimai visiems, baigusiems mokyklą- gero skrydžio!

Rekomenduojami video: