Redakcijos archyvo nuotr.

Moteris atkreipė dėmesį, jog nebeliko papėdėje augusių nedidelių medelių – leisdamiesi nuo kalnelio vaikai juos išlaužo. Ir taip metų metus. Anot skaitytojos, bene didžiausia problema – saugumas. Kalnelis yra prie pat judrios Respublikos gatvės, kur kasdien zuja automobiliai. Moteris ne kartą mačiusi, kaip ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojos prie kalnelio atvesdina darželinukus džiaugtis žiemos malonumais. „Kas bus, jei vaikas išbėgs į gatvę?“ – klausė sunerimusi moteris.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

J. Kačerausko nuotr.
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
rokiskenas
rokiskenas
2018 14 kovo 14:31

Dziaukimes kol dar yra kam ciauzyt ant to kalnelio, kiemuose pakrykstaut, ir mylekim labiau tuos kur ciuožia, – o ne neaisku kam sodinamus medelius .Del saugumo…bet kurioje vietoje miesto isbegt gali, ir nebutinai prie to kalniuko… Siaip del saugumo tos vietos kokia tvorele nuo gatves, ar zenklas vaiku ar greicio ribojimo tikrai netrukdytu juolab kad ir tai nera ten kur lekt..

Jonas
Jonas
2018 14 kovo 10:39

Boba visai nupusus.Vaikai jai uzkliuvo.Matyt pensijos sulaukus visai nebera ka veikti.Tegul ciauzo maziai.As ir ten ciauzydavau piplys budamas.o jei maza medeliu parke vaziuok I miska gryno oro ikvepsi gal praeis noras prie vaiku kabintis.Grynas kaimas tas rokiskis tokiu bobeliu pilnas:)

Sigitas
Sigitas
2018 13 kovo 10:19

Kiek prisimenu, tai jau keturiasdešimt metų vaikai čiūžinėja nuo to kalniuko. Suvaldyti situaciją draudimais- tikra utopija. Nesuprantu, kam sodinti medelius ten, kur čiaužo vaikai? Ar tam, kad vaikai susižalotų? Sakot , pavojinga gatvė šalia? Tai paprasčiausias variantas- atskirti gatvę nuo šaligatvio tvorele. O kam iš vaikų džiaugsmą atiminėt? Jeigu keturiasdešimt metų čiūžinėjo, tai ir dar keturiasdešimt metų čiūžinės.

Tik jau nereikia
Tik jau nereikia
2018 13 kovo 10:15

šitiek metų vaikai čiaužo (ir pats daug metų ten praleidau) ir jokių problemų. Net nekyla mintis eiti į kelią, o tik leistis žemyn ir kilti vėl aukštyn. Vienintelė bėda, kad ten reikėtų greičio matuoklio, kad padidinti saugumą, nes greičiau mašina įlėks

Rekomenduojami video: