Redakcijos archyvo nuotr.

Moteris atkreipė dėmesį, jog nebeliko papėdėje augusių nedidelių medelių – leisdamiesi nuo kalnelio vaikai juos išlaužo. Ir taip metų metus. Anot skaitytojos, bene didžiausia problema – saugumas. Kalnelis yra prie pat judrios Respublikos gatvės, kur kasdien zuja automobiliai. Moteris ne kartą mačiusi, kaip ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojos prie kalnelio atvesdina darželinukus džiaugtis žiemos malonumais. „Kas bus, jei vaikas išbėgs į gatvę?“ – klausė sunerimusi moteris.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

J. Kačerausko nuotr.
vaiva1

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
rokiskenasJonasSigitasTik jau nereikia Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
rokiskenas
rokiskenas

Dziaukimes kol dar yra kam ciauzyt ant to kalnelio, kiemuose pakrykstaut, ir mylekim labiau tuos kur ciuožia, – o ne neaisku kam sodinamus medelius .Del saugumo…bet kurioje vietoje miesto isbegt gali, ir nebutinai prie to kalniuko… Siaip del saugumo tos vietos kokia tvorele nuo gatves, ar zenklas vaiku ar greicio ribojimo tikrai netrukdytu juolab kad ir tai nera ten kur lekt..

Jonas
Jonas

Boba visai nupusus.Vaikai jai uzkliuvo.Matyt pensijos sulaukus visai nebera ka veikti.Tegul ciauzo maziai.As ir ten ciauzydavau piplys budamas.o jei maza medeliu parke vaziuok I miska gryno oro ikvepsi gal praeis noras prie vaiku kabintis.Grynas kaimas tas rokiskis tokiu bobeliu pilnas:)

Sigitas
Sigitas

Kiek prisimenu, tai jau keturiasdešimt metų vaikai čiūžinėja nuo to kalniuko. Suvaldyti situaciją draudimais- tikra utopija. Nesuprantu, kam sodinti medelius ten, kur čiaužo vaikai? Ar tam, kad vaikai susižalotų? Sakot , pavojinga gatvė šalia? Tai paprasčiausias variantas- atskirti gatvę nuo šaligatvio tvorele. O kam iš vaikų džiaugsmą atiminėt? Jeigu keturiasdešimt metų čiūžinėjo, tai ir dar keturiasdešimt metų čiūžinės.

Tik jau nereikia
Tik jau nereikia

šitiek metų vaikai čiaužo (ir pats daug metų ten praleidau) ir jokių problemų. Net nekyla mintis eiti į kelią, o tik leistis žemyn ir kilti vėl aukštyn. Vienintelė bėda, kad ten reikėtų greičio matuoklio, kad padidinti saugumą, nes greičiau mašina įlėks