blank
Redakcijos archyvo nuotr.

AB „Kelių priežiūra“ Šiaurės rytų regiono Rokiškio kelių tarnybos vadovas Laimis Magyla sako, kad ši žiema buvo intensyvi: išbarstyti įspūdingi kiekiai druskos, smėlio ir druskos mišinio bei druskos tirpalo.

„Šį sezoną išbarstėme 3000 t druskos, 1900 t smėlio ir druskos mišinio bei 920 t druskos tirpalo. 2021–2022 metų žiemos sezonu per tą patį laikotarpį išbarstėme 850 t druskos, 5000 t smėlio ir druskos mišinių bei 160 t druskos tirpalo. Palyginti sezonus pagal kiekius sunku, nes šiais metais pasikeitė reikalavimai ir trečio priežiūros lygio keliuose galima barstyti tik druską, išskirtiniais atvejais – mišinius. Apskritai kalbant, paskutinės žiemos buvo intensyvios ir medžiagų išbarstyta daug“, – tikina L. Magyla.

Duobių važiuojamojoje dalyje yra panašiai tiek pat, kiek ir praėjusį žiemos sezoną.

„Praėjusią žiemą duobių buvo daug ir šiais metais jų daug. Žiemos metu pavojingas duobes tvarkome šaltais asfalto mišiniais, balandžio mėnesį pradėsime duobes lopyti karštais asfalto mišiniais ir frezuoti. Tam reikia tinkamų oro sąlygų bei karšto asfalto, kurį turėtų pradėti gaminti asfalto gamyklos“, – sako pašnekovas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
TTT FF
TTT FF
2023 17 kovo 6:49

Ne tik lopyti, bet ir remontuoti kardinaliai ⚠️ Savivaldybės statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus specialistai ir meras turėtų inicijuoti kelių remonto projektus, kad Taryba juos patvirtintų.

Rekomenduojami video: