blank
Asmeninio archyvo nuotr.

Šiuo metu – šuolis

„Tai daroma norint valdyti pandemijos rizikas. Penktadienį toje klasėje devynių vaikų greitieji testai buvo teigiami. Šiuo metu PGR tyrimais trims patvirtintas COVIDAS, o likusieji dar laukia eilėje“, – sakė progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas. Jo teigimu, iki šiol progimnazijoje nebuvo didelio sergančiųjų skaičiaus – po vieną kitą vaiką klasėje, tačiau šiuo metu septintoje klasėje – šuolis. „Šiais mokslo metais iki šiol tik dalis pradinukų rudenį mokėsi nuotoliniu būdu“, – sakė direktorius.

Kam mokyti kol kas turi

Z. Pošiūnas taip pat informavo, kad dviem mokytojams ir vienam darbuotojui greitaisiais testais nustatytas COVIDAS, be to, į kai kurias klases pirmadienį atėjo mažiau pradinukų. „Situacija stebima, pirmadienio rytą dar nėra tikslių žinių – galbūt vaikams peršalimo ligos, nebūtinai COVIDAS“, – sakė Z. Pošiūnas. Jis teigė, kad penktadienį visiems mokiniams ir darbuotojams progimnazijoje išdalinami greitieji testai, kad sekmadienį namuose visi galėtų pasitikrinti. „Pasitikime tėvais, kad vaikus testuoja, ir tada žinome, kiek vaikų antigenų testai yra teigiami“, – sakė Z. Pošiūnas. Jis taip pat akcentavo, jog kol kas yra kam pavaduoti sergančius mokytojus, nors situacija gali keistis kas dieną.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Zina
Zina
2022 25 sausio 18:22

Tie isdalinti testai,iki savaites yra nesamone,plius ,,neaiskus,,,iki tol ,kol ,jau apsirge ,ne pades ,jokie testai,cia ,,valdzios ,,nesamone,nesirgome visa seima ,iki tol,dabar,pagal,,svietimo sistema,,,kad ,gali eit besimtomiis,tai,dar ,apkrest,gali,vaikas-is progimnazijos ,parnese —- virusaaa,nesirgusiems.apsurdas…i