blank
15min.lt nuotr.

Apraše numatytos šios finansinės priemonės:

dalies lėšų kompensavimas gyvenamojo būsto (gyvenamųjų patalpų) įsigijimui nuosavybėn Rokiškio rajono savivaldybėje. Specialistui kompensuojama ne daugiau kaip 15000 eurų per 5 metus ir ne daugiau kaip 3000 eurų per 1 metus (atvykstančiam dirbti į Rokiškio rajono savivaldybės švietimo įstaigą);

dalies lėšų kompensavimas nuosavybės teise priklausančio būsto (gyvenamųjų patalpų) rekonstrukcijai ar remontui Rokiškio rajono savivaldybėje. Specialistui kompensuojama ne daugiau kaip 9000 eurų per 3 metus ir ne daugiau kaip 3000 eurų per 1 metus (atvykstančiam dirbti į Rokiškio rajono savivaldybės švietimo įstaigą);

lėšų kompensavimas perkvalifikavimo studijoms apmokėti. Specialistui kompensuojama ne daugiau kaip 2000 eurų per 2 metus ir ne daugiau kaip 1000 eurų per 1 metus.

Finansinėmis priemonėmis pasinaudojęs Specialistas įsipareigoja įstaigoje dirbti ne trumpiau kaip 1 metus (nėštumo ir gimdymo atostogų bei vaiko priežiūros laikotarpis neįskaičiuojamas) nuo finansavimo sutarties pasirašymo ne mažesniu nei 0,9 pareigybės darbo krūviu (gali dirbti keliose Įstaigose) ir deklaruoti gyvenamąją vietą bei gyventi Rokiškio rajono savivaldybėje.

Specialistui gali būti skiriama tik viena, nurodyta finansinė priemonė, pateikus išlaidas pagrindžiančius dokumentus.

Finansinės priemonės skiriamos – bendrojo ugdymo mokytojams, specialiesiems pedagogams, socialiniams pedagogams, neformaliojo švietimo mokytojams, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams, psichologams, treneriams (toliau – Specialistas) įsidarbinantiems Įstaigose ir įsikuriantiems Rokiškio rajono savivaldybėje bei dirbantiems Rokiškio rajono savivaldybės švietimo įstaigose.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Smalsutis
2021 23 gruodžio 22:12

Pagal švietimo ministerijos sapnus: Nuo 2024-2025 mokslo metų formuojant vieną III gimnazijos klasę joje privalės mokytis ne mažiau kaip 21 mokinys. Nuo 2026-2027 mokslo metų gimnazijose III klasių sraute turės mokytis ne mažiau kaip 31 mokinys (2 klasės). Numatomos išimtys tautinių mažumų, vienintelėms savivaldybių gimnazijoms ir daugiau kaip 30 km nuo artimiausios gimnazijos nutolusioms gimnazijoms.
Kiekvienais metais nauji sapnai, kad išnaikinti ne rajono centre esančias gimnazijas. Vargu ar važiuos į rajoną specialistai. Juk etatas ar jo dalis kiekvienais mokslo metais keičiasi. Reikės būti vadovo numylėtiniu, kad turėti 0,9 etato.

Vietinis
Vietinis
2021 23 gruodžio 18:35

O kaip skatinsit, kad nepaliktų darbo ar neišvyktų?

Rekomenduojami video: