blank
K. Pabijuto pieš.

Žuvininkystės bendrovės „Vasaknos“ vadovas Algirdas Šiukščius, rajono tarybos neišprašęs valstybinės žemės nuomos mokesčio lengvatos, nusivylęs mūsų  rajono taryba. „Neprašiau labdaros, prašiau tik sumažinti žemės mokestį. Bet į mūsų sunkią padėtį neįsiklausė“, – dėl nepalankaus sprendimo nuoskaudą liejo bendrovės vadovas. Meras Ramūnas Godeliauskas apie sakė, jog posėdyje buvo apsvarstytos visos aplinkybės ir priimtas atsakingas sprendimas.

Prilygino ūkininkui

„Praėję metai bendrovei buvo labai sudėtingi. Dėl sausros paskelbta ekstremali padėtis, patyrėm milžiniškų nuostolių. Rokiškio politikai mus, žuvininkystės ūkį,  prilygino žemdirbiams ir pritaikė tokio pat dydžio žemės nuomos mokestį. Žemdirbiai gauna nuo hektaro tiesiogines išmokas, kokių mes negaunam. Grūdus pasėji ir derlių pjauti tais pačiais metais, o žuvį užauginti reikia trejų. Bet į mūsų situaciją  politikai nesigilino ir mokesčio nesumažino“, – redakcijai savo rūpesčius ir nepasitenkinimą rajono tarybos sprendimu dėstė „Vasaknų“ vadovas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
rom
rom
2020 4 sausio 12:42

uz ka pinigai plesikams kiek pas jus zuvis kainuoja geda

Ema
Ema
2020 7 balandžio 16:01
Reply to  rom

Užsiaugink pats! Kai pats įdėsi tiek darbo, auginsi 3 metus ir nežinia ką gausi – gal tada ir požiūris pasikeis. Fu . .veltėdis . . .