K. Pabijuto pieš.

Žuvininkystės bendrovės „Vasaknos“ vadovas Algirdas Šiukščius, rajono tarybos neišprašęs valstybinės žemės nuomos mokesčio lengvatos, nusivylęs mūsų  rajono taryba. „Neprašiau labdaros, prašiau tik sumažinti žemės mokestį. Bet į mūsų sunkią padėtį neįsiklausė“, – dėl nepalankaus sprendimo nuoskaudą liejo bendrovės vadovas. Meras Ramūnas Godeliauskas apie sakė, jog posėdyje buvo apsvarstytos visos aplinkybės ir priimtas atsakingas sprendimas.

Prilygino ūkininkui

„Praėję metai bendrovei buvo labai sudėtingi. Dėl sausros paskelbta ekstremali padėtis, patyrėm milžiniškų nuostolių. Rokiškio politikai mus, žuvininkystės ūkį,  prilygino žemdirbiams ir pritaikė tokio pat dydžio žemės nuomos mokestį. Žemdirbiai gauna nuo hektaro tiesiogines išmokas, kokių mes negaunam. Grūdus pasėji ir derlių pjauti tais pačiais metais, o žuvį užauginti reikia trejų. Bet į mūsų situaciją  politikai nesigilino ir mokesčio nesumažino“, – redakcijai savo rūpesčius ir nepasitenkinimą rajono tarybos sprendimu dėstė „Vasaknų“ vadovas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Emarom Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
rom
rom

uz ka pinigai plesikams kiek pas jus zuvis kainuoja geda

Ema
Ema

Užsiaugink pats! Kai pats įdėsi tiek darbo, auginsi 3 metus ir nežinia ką gausi – gal tada ir požiūris pasikeis. Fu . .veltėdis . . .