Pakeliui į Briuselį. L. Meilutės-Datkūnienės nuotr.

Kaip teigė L. Meilutė-Datkūnienė, dabar protestuoti – pats laikas, nes dar nėra priimti galutiniai sprendimai dėl biudžeto, vėliau gali būti per vėlu. Žemdirbiai reikalauja vienodų išmokų visų ES šalių ūkininkams ir ne mažesnių nei ES tiesioginių išmokų vidurkis. Taip pat reikalaujama, kad parama kaimo plėtrai išliktų ne mažesnė kaip iki šiol.

Protesto akciją palaiko ES Žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras Philas Hoganas. Protesto dalyviai susitiks su jo kabineto nariu Dermotu Ryanu. Prie protestuotojų ketina prisijungti Europos Parlamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros komiteto pirmininkas Czeslavas Adamas Siekietski.

Norintys ir galintys finansiškai prisidėti prie protesto akcijos organizavimo lėšų gali pervesti į sąskaitą Nr.  LT 19 4010 0425 0237 2866 „Luminor“ banke. Surinktos lėšos bus panaudotos kelionės į Briuselį ir atgal organizavimui, ES viešinimo kampanijai, protesto akcijos plakatų gamybai.

Po protesto akcijos Žemės ūkio rūmų tarybai bus pateikta finansinė ataskaita apie gautą ir panaudotą paramą, informacija bus skelbiama viešai visiems šalies gyventojams.

kasyba

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nvvv Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nvvv
Nvvv

Jai lešos skirtos keliones organizavimui tai kodėl už kelioni reikia susmoket?