Nataša Aleksiejeva. J. Kačerausko nuotr.

Neprisipažino

Savivaldybės sudaryta komisija gerą mėnesį tyrė, kas pernai gegužę vos kelias dienas administracijai vadovavusiai direktorei Natašai Aleksiejevai pakišo Obelių „Žaliosios…“ statybų sutartį su rangovais, kurioje stebuklingai atsirado 100 tūkst. eurų avansinis mokėjimas.  Tačiau komisija kaltininko nenustatė.

„Komisija konstatavo, kad yra dokumentų klastojimo požymių, todėl priėmė sprendimą kreiptis į STT“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas. Sprendimas dėl galimo dokumento klastojimo medžiagą perduoti STT komisijos priimtas praėjusią savaitę. „Komisijai nepavyko nustatyti, kuris iš specialistų į pagrindinę sutartį su rangovais įrašė avanso sumą, kurios preliminarioje sutartyje su konkurso laimėtoju, kaip ir darbų pirkimo konkurso sąlygose, nebuvo. Kadangi įžvelgtas galimas dokumento klastojimas, medžiagą nutarta perduoti teisėsaugai“, – paaiškino A. Burnickas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TeisybeViktorasVirgis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Teisybe
Teisybe

Plove savivaldybes pinigus abiem rankom po 100000 eur. Tik pradejo dirbti. Ziauru. Vagys turi sedeti kalejime. Tikiuosi teisingumas prisikas prie visos gaujos.

Viktoras
Viktoras

Nesušilęs kojų mero poste R.Godeliauskas ėmė ir teisme sudarė taikos sutarti su besibylinėjančia D.Kondratenkiene, kuriai net 3 metus buvo užkirstas kelias į atsakingas pareigas. Ką tik rajono taryba, pirmininkaujant tam pačiam Godeliauskui, jau VšĮ Rokiškio PASPC direktorei patvirtino 2831eurų +20proc. mėnesio algą. Tačiau ką šis ponulis daris, kai STT suras kaltininką? O juk savivaldybės administracijai vadovavo D.K.

Virgis
Virgis

Tai ka vagims ateina liudnos dienos. Tikiuosi Natasa nera tokia kvaila ir pasakys kas pinigus pasiime, kad ji smulkus varztelis tai zinom. Ar vel priisims kalte uz buvusiuosius savo virsininkus.