Vos per keletą dienų Vytauto gatvės šaligatvis tapo neatpažįstamas: neliko senų medžių ir senų plytelių. J. Kačerausko nuotr.

Mieste toliau sparčiai vykdomi kelių, gatvių ir takų statybos, rekonstrukcijos ar remonto darbai, numatyti rajono tarybos patvirtintame vietinės reikšmės kelių, gatvių ir takų statybos, rekonstrukcijos ar remonto 2019–2021 m. prioritetiniame sąraše.

Rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyriausiasis specialistas Augustinas Blažys „Gimtajam…“ pasakojo, jog Vytauto gatvė sulauks kardinalių pokyčių. „Šaligatviai bus išgrįsti trinkelėmis. Viena pusė tęsis iki prekybos centro „Bikuva“, kita – iki psichiatrijos ligoninės. Darbai šiemet nebus baigti, tačiau juos spartiname, norime nuveikti kuo daugiau, kol leidžia orai“, – pasakojo A. Blažys.

azija

4
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
gražinaiš tiesųajna sauMiestiete. Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
ajna sau
ajna sau

Rimtai? Štai aš jums išdėstysiu savo nuomonę: Jūs tik ir mokate kirsti medžius. Su žmonėm suderinot? Sužinom tik post faktum iš laikraštuko. Tesigviešiat ES lėšų, kad tik didesnį plotą plytelėmis nuklotumėte. Jeigu neturit kur dėti, galit mano kiemą išgrįsti. Augustinai, jaunas specialistas esi. Kur tavo sąžinė už mūsų visų ateitį? Kur normalūs projektai, integruojantys esančius medžius ir sodinant daugybę – daugybę -naujų? Medžiai ne tik saugo nuo taršos, mažina triukšmą, bet ir stresą. O Rokiškis padarytas visiškas aerodromas, galės kariniai lėktuvai leistis, jei jau prispirtų tokia bėda. Kokios nupezusios liepaitės pasodintos Respublikos gatvėje! Valio valio valio Jums sėdintiems Pentagone, naikinkite… Skaityti daugiau »

gražina
gražina

o ar supranti, kad ir medžiai pasensta, supūva ar nori, kad ant tavęs užgriūtų?

Miestiete.
Miestiete.

O kada bus baigtas saligatvis Panevezio g.!?

iš tiesų
iš tiesų

niekada 😀