blank

„Dėl vieno projekto, kuris taip pat yra taikomas Latvijoje, kur yra galimybė darbdaviui nušalinti darbuotoją, atsisakiusį skiepytis ne dėl medicininių priežasčių, jeigu tas darbuotojas neturi galimybės dirbti nuotoliu. (…) Manau, kad pakete įstatymų pakeitimų, kuriuos Vyriausybė galėtų Seimui pasiūlyti, toks pasiūlymas taip pat galėtų rasti savo vietą“, – Vyriausybės posėdyje teigė premjerė Ingrida Šimonytė.

Savo ruožtu socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė patikino, kad jau yra suderinta, jog šis punktas tarp siūlymų Seimui būtų įtrauktas.

„Mes esame suderinę – ir Sveikatos ministerija, ir Vyriausybės kanceliarija, jog atsiras nuostata, kad darbai ir veiklos, kurias nustato darbdavys, jeigu nėra galimybių tam tikrus darbus ir veiklas vykdyti nuotoliniu būdu, būtų įtrauktas šis punktas“, – teigė M. Navickienė.

Rokmelsta
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Jonas
Jonas
2021 30 liepos 11:01

100% už. Padaryti dar tyrimus jiems mokamus, įvesti karantina ir be galimybių paso uždrausti rodytis viešumoje. Gana issidirbineti adekvačiu žmonių sąskaita, tegul sėdi sau namie ir skleidžia savo sąmokslo teorijas.

Audrone
Audrone
2021 29 liepos 5:42

Glušiu banda. Jau skiepai išgelbės pasaulį. Pabaikit cirkus Kaip mirė žmonės taip ir mirs. Nuo mirties vaistų nėra. Ne skiepytas žmogus jei turi stiprų imunitetą tai ir ne susirgs. Ir pats savaime per sirgęs bus dar atsparesnis ligoms. O jei žmogus silpnas, sergantis, senas, tai gal tada ir padės jam tas skiepas, tik nežinia i katrą pusę.