15min.lt nuotr.

Kaip Vyriausybė skelbė anksčiau trečiadienį, nuspręsta rinktis maksimaliai atsargų variantą, kai Vyriausybė pasisakys dėl kiekvienos sutarties, pagal kurią potencialios vakcinos perkamos.

„Nerizikuosime ir nebandysime atspėti, kuri konkrečiai iš klinikiniuose tyrimuose lyderiaujančių kompanijų pirmoji sukurs vakciną, iš esmės mažinančią riziką užsikrėsti, susirgti sunkesnėmis koronaviruso formomis bei būti viruso platintoju. Jei taip darytume, galime likti be jokios vakcinos, o tai Lietuvai būtų tikra tragedija“, – trečiadienio rytą išplatintame pranešime teigė premjeras Saulius Skvernelis.

Antradienį COVID-19 vakcinos pirkimo klausimai buvo aptarti koalicinėje taryboje. Po jos Vyriausybės vadovas užsiminė, kad Lietuvai už COVID-19 vakciną gali tekti pakloti ir 100 mln. eurų. Visgi kartu premjeras pabrėžė, kad tai maksimali suma, kurią gali tekti sumokėti. Pasak jo, vakcinos valstybei gali kainuoti ir keliolika kartų mažiau. Kaip teigė S. Skvernelis, viskas priklausys nuo to, kaip seksis vakciną kuriančioms įmonėms.

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments